1
Колектив «Aloha-spa» радий вітати Вас на нашому сайті.

СПА салон в Києві на Печерську

Шукаєте хаммам або кращий спа салон в Києві? Можете зупинити свої пошуки на “Aloha Spa” – це не тільки один з кращих спа-салонів Києва, а й Майстерня хамама і масажу, в якій творить Олександр Моїсеєнко зі своїми майстрами.

Тільки в нашому салоні з вами будуть звертатися, як з богинею. Тільки тут ваше слово – закон. Ви відчуєте себе справжньою принцесою в руках наших фахівців. І у нас ви по-справжньому розслабитеся.

Чому варто відвідати наш спа салон на Печерську?
Назва салону відразу ж радо вітає вас, відкриваючи свої двері всім, хто хоче відпочити і побалувати своє тіло процедурами. Ми говоримо: «Алоха» кожному, хто б не зайшов в наші двері.

На цьому сайті ви знайдете різноманіття масажних послуг, який тільки може прийти вам в голову. Ми сумніваємося, що вам вдасться вибрати щось одне. Ви закохаєтесь в кожну послугу, що є у нас на сайті і не зможете відмовити собі у чомусь.

Наш колектив складається з професійних масажистів, майстрів своєї справи. Кожен фахівець повністю віддається тому, що робить і любить свою роботу. Саме тому ви відчуєте повагу і любов під час кожної процедури. Вам буде приємно навіть просто зануритися в атмосферу нашого масажного салону в Києві.

Ми раді бачити кожного в нашому спа салоні. Вибирайте послугу і приходьте до нас вже сьогодні, адже краса не повинна чекати!

Подарунковий сертифікат

Що подарувати? Чим побалувати себе, коханих і рідних?

Світ масажу, спа, хаммам – світ чарівності і блаженства. Ви як Джин даруєте собі і коханим враження. Ви закохаєтесь в кожну послугу, що є у нас на сайті і не зможете відмовити собі у чомусь. Ви відчуєте себе справжньою принцесою, справжнім принцом в руках наших фахівців. І у нас ви по-справжньому розслабитеся.

Купити подарунковий сертифікат просто: вибираєте послугу на нашому сайті самостійно або за допомогою наших адміністраторів, приїжджаєте в наш спа салон в Києві на Печерську за сертифікатом або ми зробимо адресну доставку.

– Подаруйте собі і коханим враження –

Дівич-вечір у спа

Допоможемо Вам влаштувати чудовий, що запам’ятовується SPA дівич-вечір з 2-6 чоловік. Щоб піти від міської метушні і чудово провести час з подругами, мамою, сестрою і поєднати приємне з корисним. Ми пропонуємо різні варіанти спа процедур в залежності від ваших побажань. Це відмінний спосіб відпочити тілом і душею.

Під час процедур вам запропонують частування з фруктів, ароматного чаю з медом, сухофруктів і східних солодощів, напої. Подаруйте собі незабутній дівич-вечір в спа салоні Алоха Спа.

u0421u043fu0430 u0442u0443u0440 u043fu043e u0421u0430u043bu043eu043du0443.
Відгуки