SPA процедури для чоловіків

1450 грн
Імбирно масляне СПА Тривалість - 90 мин
1850 грн
Пантове СПА Тривалість - 120 мин
1550
Васабі СПА Тривалість - 120 мин
1480 грн
Винне СПА Тривалість - 90 мин

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам


Особливості чоловічих спа процедур

Чому варто спробувати спа для чоловіків в Києві?

Кожна спа процедура для чоловіків унікальна. Ви можете подумати, що відмінність лише в ціні і назві, але це не так. Спа для чоловіків – це цілий комплекс, в ході якого ваш організм буквально перероджується. Кожна клітина, кожен м’яз у вашому тілі розслабляється. Все, що залишається робити в такій ситуації – лежати і насолоджуватися процесом, а майстер зробить всю роботу.

Прийнятні ціни на спа процедури для чоловіків
Так, масаж для чоловіків – досить дороге задоволення. Але повірте – наші ціни вас приємно здивують. Якість послуг, що надаються буде на найвищому рівні, тому не сумнівайтеся – ваші гроші витрачені не даремно.

У вашого друга скоро день народження, а ви не знаєте, що йому подарувати? Тоді у нас є відмінна пропозиція – подарунковий сертифікат на масаж. Все просто – ви самі вибираєте перелік послуг і суму. Після цього робите оплату (можна оплатити картою або готівкою) і забираєте сертифікат з салону. Якщо хочете зробити сюрприз – замовте кур’єрську доставку прямо додому. Якщо ви хочете оздоровитися, розслабитися або «перезавантажити» свій організм, вам неодмінно варто скористатися чоловічими спа послугами в нашому спа салоні Алоха Спа.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...