Масаж Ломі-Ломі

Масаж ломі-ломі – гавайський масаж, який вважається одним з найдавніших видів масажів. Він використовується з метою очищення і зміцнення організму. Ця техніка прийшла до нас з Гаваїв і заслужено вважається однією з найстаріших у світі. Ця методика впливу на організм людини не має аналогів. Необхідно відзначити, що масаж ломі ломі володіє дуже сильним розслаблюючим ефектом, який можна порівняти з ефектом від декількох днів, проведених на курорті.

90/120 мин.Тривалість 1050/1350 грн.Вартість

Як робиться масаж ломі-ломі в спа салоні Алоха Спа?

Масаж ломі-ломі починається з обробки всього тіла пацієнта. Далі йде опрацювання жирової тканини. Після цього масажист тисне на суглоби і м’язи. Потім пацієнт перевертається на живіт, щоб майстер міг масажувати груди і черевну порожнину.

Гавайський масаж ломи-ломи проводитися при свічках, під звуки хвилі і чарівною гавайської гітари повертаючи тіло і душу до стану невинності. В першу чергу, перед сеансом такого масажу потрібно підібрати масажні масла і включити тиху гавайську музику.

У завершальній стадії масажист опрацьовує область хребта і тазу пацієнта. в ході процедури масажист використовує не тільки подушки і фаланги пальців, а ще й передпліччя, долоні, коліна, лікті і навіть ступні ніг. У деяких випадках застосовуються спеціальні дерев’яні палички.

Масаж ломи ломи не містить в собі складних технік, проте він вимагає часу, щоб навчиться робити його правильно. Майстри нашого спа салону знають про тонкощі цього екзотичного масажу і можуть подарувати вам справжні незабутні відчуття розслабленості.

Особливості проведення масажу ломі-ломі в Києві

Масаж ломі-ломі проводиться з використанням ефірних масел і аромасвічки. Процедура охоплює все тіло, що робить її універсальною і прийнятною для клієнтів. Ефект після процедури відчувається відразу – ви можете проспати цілий день, а після пробудження відчути прилив енергії. Масаж ломі-ломі в нашому спа салоні в центрі Києва на Печерську проводять тільки досвідчені масажисти. Вони пройшли повний курс навчання і готові працювати з вами в будь-який момент.

Показання та протипоказання для масажу ломі-ломі

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Не варто забувати, що масаж ломі-ломі має перелік показань і протипоказань, про які завжди варто пам’ятати. Перед відвідуванням сеансу обов’язково проконсультуйтеся з лікарем, щоб не нашкодити собі.
Основні показання:

 • стрес
 • сильні головні болі
 • захворювання опорно-рухового апарату
 • захворювання серцево-судинної системи
 • порушення кровообігу
 • гіпертонія

Основні протипоказання:

 

 • отруєння
 • гострі інфекційні захворювання
 • онкологічне захворювання
 • захворювання лімфатичної системи
 • набряки, виразки, нариви
 • переломи

Також масаж ломі-ломі не рекомендується проводити в разі глибокої старості і дітям у віці до п’яти років. Якщо ви відчуваєте, що ваш організм виснажений і хочете отримати заряд енергії, або у вас є проблеми зі здоров’ям, які потрібно вирішити, спробуйте масаж ломі-ломі в кращому спа салоні Києва на Печерську. Ми гарантуємо вам відмінний результат і гарний настрій після процедури. Замовте сеанс по телефону або приходьте прямо в салон.

Який ефект від масажу ломі-ломі?

Звичайно, кожна людина з дозволу свого лікаря може скористатися процедурою гавайського масажу. Але для деяких людей техніка ломи ломи є найбільш ефективною. В першу чергу процедура рекомендується тим, кому не вистачає тактильних відчуттів. Технологія рухів рук фахівця допоможе клієнтам в таких ситуаціях:

 • неврози;
 • пригнічений стан;
 • стреси;
 • депресія.

Якщо людина страждає від регулярних головних болей або він відчуває себе невпевненим, то гавайський масаж ломі ломі в нашому спа салоні Aloha Spa йому обов’язково допоможе. Медики рекомендують скористатися подібною процедурою, якщо у клієнта спостерігаються гіпертонічні захворювання або хвороби пов’язані з опорно-руховим апаратом.

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам