Тайський масаж

Дана техніка масажу спрямована на відновлення циркуляції життєвої енергії людини, зняття напруги з усього тіла, збільшення еластичності м’язів і сухожиль, розвиток гнучкості, повернення організму в стан рівноваги за допомогою глибокого розслаблення і припливу життєвих сил.

60-90-120 минТривалість 750-1050-1300 грнВартість

Як робиться тайський масаж в Києві?

Тайський масаж в Києві з кожним роком не припиняє набирати величезну популярність. Ця унікальна техніка благотворно впливає на опорно-руховий апарат людини і допомагає їй повністю розслабитися, отримавши задоволення від життя.

Традиційний тайський масаж виник більше 2500 років тому. Родоначальником тайського масажу називають лікаря з північної Індії – Дживака Кумара БХАК, придворного цілителя і одного Будди. Дана техніка вважалася духовним ритуалом, тісно пов’язаним з буддистським вченням. Перед ритуалом вимовляється мантра, з проханням дарувати здоров’я і щастя гостю: “Ми молимося за того, кого ми торкаємося, щоб він був щасливий і будь-яка хвороба була переможена”.

Місцем народження тайського масажу є древній Таїланд. З давніх часів техніки даного масажу використовували в медицині. Ним лікували все від головного і спинного болю, до депресій і безсоння. У нашому спа салоні в Києві ви зможете відчути на собі всі переваги техніки тайського масажу. Наші майстри не один рік навчалися цій процедурі і точно знають, яким чином впливати на різні області вашого тіла.

Перед масажем ваше тіло повністю розслаблюють шляхом погладжувань і легкого масування. Коли тіло повністю розціплено, тайський масаж починається з впливу на точки і лінії життєвої енергії. Такі лінії є на тілі кожної людини і називаються Вересень сип. Всього таких ліній десять. Кожен тайський масажист знає, як правильно і в який черговості впливати на кожну лінію життєвої енергії. Тайський масаж може проводитися, як в положенні сидячи, так і лежачи. Все залежить від обраної техніки і бажаного результату.

Наш спа салон на Печерську в Києві, вам може запропонувати попередню консультацію з масажистом, для того, щоб з’ясувати яку техніку тайського масажу краще застосувати саме у вашому випадку. Ви зможете повідомити нам всі проблеми, а ми обов’язково допоможемо вам їх виправити.

Якими особливостями володіє тайський масаж?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Тайський масаж поєднує в собі певні елементи і деталі різних технік з Китаю та Індії. Вони суттєво вплинули на розвиток власного масажу в Таїланді. Фахівці підтверджують, що цей вид розслаблюючих процедур також володіє величезним переліком загального і з японським стилем. Багато технік і моментів було взято з йоги.

Тайський масаж об’єднує в єдине ціле техніки трьох терапій: лінійного масажу, глибинного масажу м’язово-сухожильних меридіанів і мануальної терапії з елементами йоги. Саме через м’яке розтягування і масування знімається напруга тіла, активізується кровообіг, відбувається розслаблення м’язів, підвищується їх еластичність, покращується рухливість суглобів. Традиційний тайський масаж, відновлює і нормалізує роботу органів і систем організму, зміцнює і омолоджує тіло.

Під час проведення процедури клієнта одягають у вільний одяг, оголюючи стопи. При цьому використовуються виключно натуральні тканини, наприклад, бавовна.

Коли проводиться справжній тайський масаж в Києві, то в такому випадку не використовуються всілякі масла і креми. Тільки в деяких ситуаціях можуть бути задіяні особливі екстракти. Їх мета в тому, щоб збільшити оздоровчий ефект від процедури.

Фахівці нашого СПА-салону піклуються про те, щоб домогтися емоційного контакту з пацієнтом. Тільки в цьому випадку можна буде добитися, як найкращого розслабляючого, так і цілющого ефекту від процедури.

Яку користь приносить тайський масаж?

Величезною користю традиційний тайський масаж в Києві має для всіх, незалежно від статі людини. Під час такої процедури можна отримати величезну користь:

  • розслабляються суглоби і м’язи;
  • знімається стрес;
  • досягнення повноцінного розслаблення;
  • зменшуються болі;
  • поліпшується робота кровоносної системи.

Кожен клієнт СПА салону після отримання тайського масажу відразу ж відчуває себе краще!

Багато європейців вважають, що для гнучкості тіла потрібно займатися йогою. Але тайський масаж дозволить домогтися більшого результату. Варто враховувати, що учаснику процедури при цьому абсолютно нічого не потрібно робити.

Тайський масаж в Печерському районі Києва найбільше славиться тим, що це відмінний спосіб омолодження тіла. Людина, що регулярно вдається до такої послуги, відчуває себе молодою і повною сил. За допомогою тайського масажу відбувається відновлення рівноваги між духовним і тілесним виглядом людини. Після процедури кожна людина зможе отримати чашку ароматного чаю з медом, щоб суттєво посилити розслабляючий ефект від масажу.

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам