Хамам

1600 грн.
Берберский хаммам Тривалість - 105 мин.
1050 грн
Берберський пілінг Тривалість - 45 мин
Хаммам від Маестро -
2050 грн.
Марокканський хаммам Тривалість - 150 мин.
1050 грн.
Пілінг в хаммамі Тривалість - 45 мин.
1150 грн
Пінний масаж Тривалість - 45 мин
400 грн
Прогрівання в хаммамі Тривалість - 30 мин
1650 грн.
Турецький хаммам Тривалість - 135 мин.
1050 грн
Турецький пілінг Тривалість - 45 мин
3300 UAH
VIP Спа Ритуал: Народження Афродіти Тривалість - 240 min
2200 UAH
VIP Спа Ритуал: Візир-Хаммам Тривалість - 180 min

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам


Особливості та історія появи Хаммама

Хаммам в Києві – це поєднання елементів культури в єдиній процедурі, яка допоможе людині відновити життєву енергію, поліпшити самопочуття і підніме настрій. Хаммам (традиційна турецька лазня) має дуже велику історію походження. Він бере свій початок від римських терем, які не зникли разом з імперією. Процес очищення тіла відбувається за допомогою традиційних рукавиць з шорсткою текстурою і з використанням натурального мила. Умілі майстри турецького хамама легко перетворюють мило в хмари піни за допомогою акуратних дотиків до шкіри, роблять її м’якою на дотик і дуже ніжною.

Історія появи хамама

Це вже нормально, що під усіма словами «хамам» маються на увазі турецькі лазні. Слово «хам» в цьому терміні означає «жарко». Багато років тому для обігріву такої лазні використовувався величезний казан. Сьогодні традиції не сильно змінилися.

В одну мить хаммам став неймовірно популярний в Туреччині, а потім і в багатьох інших країнах світу. З плином часу хаммам почав набувати свої унікальні ритуали (наприклад, кожна турецька жінка вважає за потрібне його відвідати).

З часів своєї появи (вперше згадувався ще за часів римської імперії), хаммам вважався одним з найефективніших видів оздоровлення для людини. Турецька лазня відмінно підходить для тих, хто хоче розслабитися і отримати заряд бадьорості та енергії. Однак сьогодні не обов’язково летіти в Туреччину, щоб насолодитися цим видом відпочинку. Для цього можна скористатися послугами Хаммама в Києві в салоні «Aloha Spa», який знаходиться в Печерському районі.

Головною особливістю цієї турецької лазні є температурний режим, який тримається в межах від тридцяти до п’ятдесяти п’яти градусів. Головне достоїнство хамама в тому, що у нього не такі високі температури, як у інших саун. Це ідеальний варіант для тих, хто не може переносити дуже високі температури.

Як проводиться хаммам в Києві в Алоха Спа?

Приходячи в наш хаммам на Печерську, можна відразу ж перейнятися його атмосферою. Головна відмінність хаммамов від інших видів бань – внутрішнє оздоблення. Стіни, підлога і стеля оздоблені мармуром. Кожна стіна оснащена індивідуальним підігрівом, що дозволяє комплексно впливати на організм людини, допомагаючи розслабитися. Під час проведення масажів використовується особливий температурний режим, і температура змінюється від тридцяти до п’ятдесяти п’яти градусів. Процедура проходить так:

  • Прогрів тіла в сауні і періодичний контрастний душ – для підготовки тіла до масажів та пілінгу;
  • Пінний масаж за спеціальною технологією, який проводитиметься чашами з піною;
  • Пілінг всього тіла для очищення пор і тіла від засаленості та ороговілої шкіри;
  • Класичний масаж усього тіла з використанням масажних масел і кремів;
  • Маска для обличчя з блакитної або білої глини (в залежності від типу шкіри);
  • Розслаблення і чаювання під розслаблюючу східну музику і пахощі.

Хаммам в Києві – не гірше, ніж в Туреччині

Користуючись послугами хамама в центрі Києва в нашому спа салоні Алоха Спа, відвідувач відразу ж відчує себе краще і зможе повністю розслабитися. Процедури будуть проводити досвідчені майстри, які завжди знають, що потрібно клієнту. Уже після першого сеансу будуть помітні поліпшення самопочуття. Можна випробувати пілінг, який гарантує очищення шкіри, а також провести процедуру масажу, яка дасть організму можливість розслабитися. Якщо пацієнт відчуває біль у м’язах або у нього помічений остеохондроз, хаммам – кращий варіант.

Ціни на Хаммам в Києві досить прийнятні, і дозволити собі відвідати цю незвичайну баню може кожен. Традиційний хаммам триває більше двох годин, і за цей час організм буквально перероджується – все завдяки унікальному дизайну і майстерності фахівців, які завжди обслуговують клієнтів на найвищому рівні.

Відгуки про хаммамі в Алоха Спа не дають засумніватися в якості послуг, що надаються. Всі, хто хоче поліпшити стан здоров’я або просто розслабитися і отримати задоволення повинні обов’язково відвідати кращий хаммам в Києві на Печерську.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...