Стоун масаж

Стоун масаж – особливий вид масажу, який проводиться з використанням нагрітих до певної температури каменів. Ці камені віддають своє тепло тілу пацієнта, тим самим розслабляючи м’язи і створюючи відчуття комфорту. Стоун терапія в Києві – це досить нова терапія, яка здатна позбавити людину від багатьох недуг. Техніка заснована на методі термотерапії. Вона усуває застій венозної крові, підвищує м’язовий тонус, покращує роботу вегетативної нервової системи, знімає втому, зменшує м’язові болі, зміцнює імунну систему.

60-90 мин.Тривалість 800-1100 грн.Вартість

Як проводиться стоун масаж в «Aloha SPA»?

Масаж гарячими каменями починається з того, що пацієнт лягає на масажний стіл і масажист накриває його теплим рушником, щоб прогріти тіло. Далі в руки клієнтові лягає два нагрітих каменю, обгорнутих в полотняні серветки. Після цього на тіло пацієнта викладають по черзі теплі і холодні камені.

Після завершення розкладки, слід другий етап Стоун масажу, в ході якого масажист за допомогою рухів опрацьовує руки, ноги і тулуб клієнта. Масажуються також і м’язи обличчя. Для цього використовуються тільки теплі камені.

По завершенню цього етапу пацієнт перевертається на живіт для проведення масажу спини. При цьому під живіт підкладається теплий камінь, обгорнутий в полотно. На завершення Стоун терапії майстер закутує тіло пацієнта в простирадло, кисті і ступні змащує особливим аромамаслами. Після цього пацієнт випиває чашку гарячого ромашкового відвару.

У чому особливість стоун масажу?

Найголовніша особливість і характерна риса Стоун терапії – використання каменів. Завдяки такому контрасту температур поліпшується процес метаболізму і кровообігу, а м’язи повністю розслабляються. Якщо ви турбуєтеся про те, що масаж гарячими каменями вам не знайомий і може нашкодити, то не хвилюйтеся – з вами будуть працювати професійні масажисти. Вони – експерти і зроблять все для того, щоб ви отримали задоволення від Стоун масажу.

Для Стоун-масажу застосовують вулканічний базальт. Вважається, що він містить в собі елементи всіх чотирьох стихій: вогню, води, повітря і землі, і за рахунок цього володіє особливо корисними властивостями. Для контрасту використовуються холодні камені з благородного мармуру.

Також слід виділити наступний перелік благотворних впливів на організм:

 • знімаються болі в м’язах;
 • поліпшується робота нервової системи;
 • зникає втома;
 • зміцнюється імунна система організму.

Як підтверджують всі клієнти салону «Aloha SPA», Стоун терапія допомагає позбутися втоми і нервової напруги, що так сильно необхідно жителям столиці. При бажанні клієнта в процедуру Стоун терапії буде включено і масаж, щоб посилити розслабляючий ефект і кожен відвідувач зміг отримати максимальне задоволення.

Середня тривалість процедури – 70 хвилин.

Показання и протипоказання

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Не стоит забывать и о этих важных пунктах, так как не зная их вы можете навредить себе. Перед посещением стоун терапии рекомендуем вам проконсультироваться со специалистом.
Показания:

 • Лечение гипертонии и гипотонии (только по назначению врача)
 • При стрессах
 • Для снятия болей в суставах и связках
 • При слабом иммунитете

Противопоказания:

 • Острые инфекционные заболевания
 • Онкологические заболевания
 • Заболевания сердечно-сосудистой системы
 • Сахарный диабет
 • Беременность

Мы гарантируем, что вы получите огромное удовольствие от посещения стоун массажа в нашем спа салоне «Aloha Spa». Наша задача – подарить клиенту комфорт и проконтролировать, чтобы любая процедура прошла идеально.

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам