Курси масажу

Курси масажу в Києві

Олександр Моїсеєнко (Україна, м.Київ) – перший чемпіон України з класичного і спа- масажу. Номінація за «Кращий етно-масаж» на чемпіонаті Світу, переможець турніру «Битва Титанів». Неодноразовий суддя чемпіонатів і турнірів по спа масажу. Підготував ряд чемпіонів і призерів регіональних етапів і фіналів чемпіонату України з спа масажу. На рахунку 5 фіналістів чемпіонатів Світу з спа масажу, 4 з них були відзначені різними номінаціями.

Викладач класичних і авторських масажних методик і спа технологій міжнародного рівня. Доповідач міжнародних форумів і конгресів з масажу.
Брав участь у відкритті та роботі як спа технолог і координатор ряду провідних спа центрів в Україні. У нинішній час є викладачем «Масажної Майстерні Моїсеєнко», Академії масажу Ineldea, бренд технологом французької марки Ineldea і марокканської Nectarome, власник масажного салону «Aloha Spa».

Багаторічний досвід роботи Олександра Моїсеєнка, пліч-о-пліч з кращими фахівцями: України, Туреччини, Марокко і Росії в турецькому, марокканському хаммамі і російській лазні синтезувався в авторські методики банногї майстерності. На курсах з масажу та банним практикам Маестро (як прозвали Олександра його учні), щедро ділиться мистецтвом банних практик. Безліч його учнів успішно трудяться в Україні, Арабських Еміратах, Ізраїлі, Росії, Латвії, Литві, Білорусії.

Класичний курс 3200 грн.

Програма курсу розрахована на новачків, охочих освоїти професію масажиста з нуля або практикуючих масажистів, які бажають підвищити свою кваліфікацію. Даний курс включає в себе навчання практичним прийомам і основам теоретичних знань про вплив масажу на органи і системи людини. Дається основа спа сервісу та етикету, санітарно-гігієнічні норми, знання з анатомії і фізіології людини.

01/05/2018 8 годин
Марокканський хаммам 2 700 грн

Отже, чим Вам може бути цікавий цей ритуал. Тим, що він пройшов випробування часом, заснований на багаторічному досвіді роботи. Тим, що майстер може використовувати все різноманіття натуральних засобів з Марокко для проведення хамама. Адже Бербери століттями застосовували дари природи свого краю для підтримки здоров’я, краси і молодості. І ще тим, що в асортименті великий набір процедур для складання СПА-пакетів.

02/05/2018 8 годин
Марокканський масаж 2000 грн

Практичне навчання за авторською методикою марокканського масажу. Дана авторська методика використовується в завершенні Марокканської Хаммама або виконується як окрема процедура. Основною метою масажу є якісна, глибока проробка всього тіла за короткий час. Використовуються прийоми традиційних і екзотичних масажів з авторськими доповненнями, включаючи масаж вушної раковини, обличчя та голови. Особлива увага приділяється паравертебральній і шийно-комірцевій зоні.

01/05/2018 8 годин
Турецький Спа хаммам 4 200 грн

Дана методика є однією з найпопулярніших в спа салонах. Вона пройшла випробування часом і дійшла до наших днів. Ми розширили цей ритуал: ввели в нього банний спа етикет, авторську методику пінного масажу і ексклюзивне миття голови. Ритуал заснований на великому досвіді роботи в СПА.
Семінар-практикум розрахований на практикуючих масажистів і естетист по тілу. Навчання дає можливість підвищити рівень кваліфікації фахівця.

02/05/2018 16 годин

Курси масажу від салону «Aloha Spa»

Масажний салон «Aloha Spa» в Києві на Печерську надає можливість всім бажаючим записатися на курси масажу і стати частиною команди досвідчених масажистів, які щодня обслуговують десятки клієнтів. У лічені тижні ви опануєте безліччю масажних технік і прийомів, які пізніше будете застосовувати при роботі з клієнтами.

Що таке масажні курси від «Aloha Spa»?
Під час навчання з вами будуть працювати тільки кваліфіковані фахівці. Вони володіють всіма необхідними знаннями, тому проходити навчання буде просто і комфортно. Курс навчання включає в себе як практичні, так і теоретичні заняття. Після отримання нових знань ви будете активно застосовувати їх для закріплення і засвоєння матеріалу перш, ніж приступити до роботи.

Які курси масажу варто вибрати?
Вам буде надана можливість вибрати курс того масажу, який буде більш прийнятний для вас. Ви можете ознайомитися з кожним окремим видом цієї процедури, вивчити її особливості та спосіб проведення. Для кожного масажу додається окрема сторінка з детальним описом. Природно, кожен масаж буде відрізнятися складністю, тривалістю, технікою і набором препаратів, які використовуються при проведенні. Від цих критеріїв буде залежати і вартість курсу навчання.

При проходженні масажних курсів ви ознайомитеся з усіма цими пунктами і будете точно знати, як повинен проводитися той чи інший масаж. Після завершення занять ви отримаєте сертифікат, який буде свідчити про вашу кваліфікацію. Тепер ви повністю навчені і готові працювати з будь-яким клієнтом, який захоче відвідати сеанс масажу в салоні «Aloha Spa».