Антицелюлітний масаж

Ця процедура впливає на широкий перелік процесів в шкірних покривах. Поліпшується капілярний кровообіг, усуваються застійні явища, активізується клітинний обмін, стимулюється лімфатичний відтік.

Салон “Aloha Spa” щиро вітає всіх жінок з Весною !!! Цвітіння Вам прекрасні дами і процвітання !!! Ми пропонуємо подбати про своє тіло! А ми в цьому Вам допоможемо.

60 мин.Тривалість 750 грн.Вартість

Як проводиться антицелюлітний масаж?

Кожна дівчина мріє позбутися або хоча б уповільнити вікові процеси в організмі. Саме тому вважається настільки популярним антицелюлітний масаж в Києві. Така процедура також має широкий спектр впливів на величезний перелік процесів в шкірних покривах, завдяки чому поліпшується загальний стан організму.

Чи знали ви, що операція – це не єдиний захід, який може позбавити вас від надокучливого целюліту. Кожна жінка мріє подивитися в дзеркало і не побачити на собі цієї апельсинової кірки. Все, що вам потрібно – пару раз в тиждень ходити на антицелюлітний масаж в наш спа салон в Києві. Ми позбавимо вас від цієї проблеми назавжди.
Техніка антицелюлітного масажу є однією з найскладніших. Наші майстри навчалися її специфіці довгою і копіткою працею.

В першу чергу потрібно розуміти, що антицелюлітний масаж не відноситься до розслаблюючих процедур, в яких присутні погладжування і легкі масажні рухи. Основні рухи виробляються таким шляхом, що ваше тіло нагрівається до тієї температури, в якій розріджується целюлітні відкладення. Антицелюлітний масаж може проводитися не тільки за допомогою рук, а й з використанням банок і масажерів. Все залежить від ступеня занедбаності і
товщини шкірного покриву. Також для кращого ефекту використовують розігріваючі масла, мед або шоколад. Найчастіше використовуються техніки поплескування і пощипування. Саме вони дають видимий ефект зникнення обридлої апельсинової кірки.

Чому варто спробувати антицелюлітний масаж в Києві в Алоха Спа?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Багато експертів стверджують, що вперше антицелюлітний масаж використовувався ще за часів Стародавньої Греції. Але цей вислів є дуже некоректним. Справа в тому, що така проблема існувала досить давно, але вперше термін використовувався тільки в одна тисяча дев’ятсот сімдесят третьому році.

Після офіційного визнання цього косметичного дефекту, почалася активна боротьба з «новою» проблемою. У тому вигляді, в якому виглядає кращий антицелюлітний масаж в Києві, він з’явився тільки в кінці двадцятого століття і регулярно така техніка модернізується, щоб стати ще більш ефективною.

В першу чергу варто відзначити, що антицелюлітний масаж володіє не тільки косметичним ефектом. Завдання процедури полягає в тому, щоб поліпшити кровообіг в організмі, а також усунути застійні явища. Також завдяки цьому активізується клітинний обмін і відбувається стимуляція лімфатичного відтоку.

Завдяки позитивним властивостям і характеристикам цієї унікальної методики, антицелюлітний масаж в Печерському районі Києва є найпопулярнішою процедурою серед жінок. Цей масаж в Києві має величезний перелік плюсів, включаючи також корекцію целлюлітних ознак, а також дозволяє змоделювати фігуру при зайвій вазі кожної людини.

Коли краще утриматися від такої процедури?

Звичайно, така методика має величезною користю для організму. Але, щоб не нашкодити своєму здоров’ю, кожного клієнта СПА салону на Печерську потрібно спочатку ознайомитися з основними протипоказаннями до проведення процедури:

  • інфекційні захворювання;
  • шкірні висипання;
  • захворювання крові;
  • психічні хвороби;
  • вагітність;
  • період грудного вигодовування.

Звичайно, не варто забувати, що здоров’я і організм кожної людини індивідуальні, тому до кожного випадку потрібно ставитися з особливою увагою. Це означає, що перш ніж погоджуватися на подібну процедуру, найкраще спочатку проконсультуватися з лікарем, а після поговорити з масажистом.

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам