Фітобочка

Фітобочка – особлива процедура, яка сприятливо впливає на організм за рахунок цілющого впливу пари і кедра. Парення в фітобочці підвищує настрій і дає заряд бадьорості на цілий день. Процедура відбувається в герметичній ємності (бочці), виготовленої з натурального дерева.

Фітобочка в Києві є найкращим і найбільш доступним способом отримання величезної користі для організму. Ця компактна лазня впливає на тіло людини ароматними травами та ефірними маслами. Використання всіляких ароматичних речовин дозволяє заспокоїти нервову систему і стабілізувати імунітет.

20 минТривалість 350 грнВартість

Як відбувається парення в фітобочці в спа салоні Aloha Spa?

Сама процедура триває недовго – приблизно п’ять-сім хвилин відводиться на прогрів ємності і двадцять хвилин безпосередньо на парення. У момент, коли ви вже будете перебувати всередині фітобочки, вона буде наповнена парою. У спеціальний відсік будуть додані трави – вони насичують пар корисними речовинами. Вам також буде запропоновано використовувати масла (евкаліпт, сосна, чайне дерево).

Парення може бути як окремою процедурою, так і підготовчим етапом для деяких масажів. Після того, як ви завершили парення в фітобочці, вам буде запропоновано випити чашечку ароматного чаю з медом. Якщо ви побоюєтеся, що щось може піти не так, то не варто хвилюватися – з вами будуть працювати найкращі парильники. Вони прекрасно підготовлені і, якщо щось піде не за планом, вони зможуть усунути будь-які неполадки.

Чому фітобочка настільки ефективна?

Крім розслабляючого ефекту, фітобочка є непоганим інструментом для спалювання жиру. Стандартна процедура парення еквівалентна пятикілометровій пробіжці. Перед відвідуванням фітобочки в спа салоні на Печерську рекомендується випити склянку соку або чаю, щоб підсилити ефект.

Це найбільш безпечна, зручна і ефективна баня для будь-якого охочого. Важливою перевагою фітобочки є те, що голова не потрапляє під вплив пара. Це означає, що для багатьох людей, які мають певні проблеми з судинами, ця процедура виявиться безпечної на відміну від традиційної російської лазні. Все тіло залишається всередині фітобочки, де обдається паром і ароматичними маслами.

Показання і протипоказання при паренні в фітобочці

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Не можна не згадати такі важливі елементи як показання та протипоказання, адже не знаючи їх людина може піддати себе ризику, відвідуючи подібну процедуру. При певних недугах, лікарі настійно рекомендують скористатися фітобочкою заради того, щоб поліпшити здоров’я.

Фітобочка рекомендується:

  • При захворюваннях серцево-судинної системи
  • При ожирінні
  • При зниженому імунітеті
  • При хронічних захворюваннях дихальних шляхів
  • При шкірних захворюваннях

Також варто згадати і протипоказання. Якщо ви не впевнені в тому. Що у вас не присутній жоден з таких симптомів, вам варто обов’язково проконсультуватися у лікаря перед відвідуванням процедури фітобочки.

Фітобочка не рекомендується:

  • При злоякісних новоутвореннях
  • При цирозі печінки
  • При активному туберкульозі
  • При недостатності кровообігу вище 1 ступеня
  • При гострих запальних захворюваннях

Фітобочка може і нашкодити організму, якщо у людини є певні протипоказання. В першу чергу це стосується хвороб судин і серцевого м’яза. Суть в тому, що від перепадів температури тендітні стінки капілярів можуть руйнуватися.

Краще утриматися від використання фітобочкі вагітним жінкам і в період грудного вигодовування. Також важливо стежити за температурою свого тіла, оскільки забороняється відвідувати лазню при простудних захворюваннях.

Якщо ж ви готові розслабити свій організм і провести час з користю, вам обов’язково варто відвідати процедуру фітобочки в кращому спа салоні Києва на Печерську – «Aloha Spa».

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам