Ток Сен

Цей унікальний вид тілесної терапії є ритуалом очищення і наповнення життєвою силою. Вібрації, які створюються за допомогою простукування енергетичних каналів на тілі людини, несуть в собі розслаблення для глибоких м’язів і фасцій, знімають загальне психологічне напруження і вирівнюють енергетичне поле людини.

90 минТривалість 850 грнв

История массажной техники Ток Сен

Легенди стверджують, що цьому масажу більше 4000 років. Колись на території Північного Таїланду розташовувалося Королівство Ланна в якому культивувалася техніка роботи з тілом, що нагадує АССА йоги. Зараз ця техніка відома як північний стиль тайського масажу, або йога-масаж, йога для ледачих.

Даний ритуал поєднує в собі тайський йога-масаж і простукування енергетичних ліній тіла за допомогою дерев’яних молоточків і палички. «Ток» перекладається як молоточок, “Сен» – лінія. Процедура ток-сен абсолютно безболісна, ритмічний стукіт – ток-ток-ток – абсолютно заколисує.

Унікальні екзотичні техніки масажу мають все більшу популярністю. Максимальну користь і задоволення здатний доставити масаж Ток-Сен в Києві. Такий ритуал дозволяє очистити і наповнити організм життєвою енергією. Суть такої процедури в простукуванні енергетичних каналів. Завдяки цьому досягається комплексне розслаблення м’язів і відбувається загальне психологічне розслаблення.

Особливості масажу Ток Сен

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Як свідчать історичні документи, перші згадки про унікальну масажну техніку були більше чотирьох тисяч років тому. Територія, де вперше з’явилися практиканти з цього масажу, називалося Королівство Ланна, що розташовувалося в північній частині Таїланду. На даний момент техніку називають північним стилем тайського масажу

Особливість такої техніки в тому, що майстер використовує невеликі дерев’яні молоточки або палички. Масаж в Києві, який триває півтори години, не викликає хворобливих або неприємних відчуттів. Ритмічний стукіт, який супроводжує масаж Ток Сен в Печерському районі Києва, розслабляє і заколисує.

Показання і позитивний ефект від масажу Ток-Сен

Найбільшу користь унікальна техніка здатна забезпечити при наступних симптомах:

  • перевтома;
  • нестача життєвих сил;
  • збій в імунній системі;
  • слабкий тонус м’язів;
  • психосоматичні захворювання.

Медики підтверджують, що цей унікальний вид масажу благотворно впливає на весь організм. Процедура дозволяє очистити тіло від токсинів. Людина позбавляється від напруги в м’язах.

Головна причина, по якій більшість людей звертаються за допомогою в наш СПА салону Алоха Спа- це стрес. Завдяки масажу поліпшується психоемоційний фон кожної людини, а також процедура допомагає позбутися від головних болів або хребті.

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам