Королівський каприз

Ця СПА процедура для жінок порадує і не залишить байдужими абсолютно всіх жінок, особливо незабутній залишиться подарунок Королівський каприз для наречених.

120 минТривалість 1480 грнВартість

Історія і Опис процедури

Роза – символ богині Афродіти, в античній Греції дуже часто красуні того часу використовували троянду і масло троянди в своїх ритуалах краси. Розу вважали магічним квіткою. Цей прекрасний квітка не тільки любили, йому ще й поклонялися. Люди, щоб зберегти аромат троянди навчилися виготовляти з нього масло. Ефірна олія має не тільки цілющими властивостями, але і лікує «душу» заспокоюючи і забираючи негативну енергію.

В нашій СПА процедури для жінок – Королівський каприз ми пропонуємо справді незабутнє, дуже романтичне, барвисте занурення в розкішний світ троянд. Перед процедурою ми пропонуємо подвійне розпарювання в нашій спа сауні, це чудова підготовка до наступного етапу – скрабіювання на основі тростнякового цукру, меду, пелюсток троянд … потім найважливіший етап краси це обгортання на основі масла троянди і масаж з маслом камелії. Після завершення вас чекає чашка ароматного чаю від салону Алоха!

ПРОГРАМА «королівський каприз»:

  1. Салон і кабінет прикрашаються пелюстками троянд.
  2. Фітобочка.
  3. Пілінг тіла.
  4. Обгортання тіла.
  5. Масаж – 30-40 хв. (Виконується з маслом троянди).
  6. Відпочинок. Чаювання з медом.

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам