Новинка «Лікувальний Елексир»

Спа програма «Лікувальний еліксир» – призначена для тих, хто хоче відчути прилив свіжих сил і отримати заряд бадьорості.

150 минТривалість 1850 грнВартість

Що ж такого унікального в цьому пілінгу?

Спа програма «Лікувальний еліксир» – призначена для тих, хто хоче відчути прилив свіжих сил і отримати заряд бадьорості. А назвою ця спа програма завдячує огіркової-гірчичному пілінгу, що входить до її складу.

В першу чергу вона створена за принципом Аюрведи-древньої науки про життя, який свідчить, що на шкіру у вигляді косметики, можна наносити тільки те, що потім можна з’їсти. Друге – він поєднує в собі два протилежних впливи на шкіру. Він одночасно володіє розігріваючим і освіжаючим ефектом. Що входять до складу даного пілінгу гірчиця і сіль очищають пори шкіри і тонізують її. Під час зігріваючого гірчичного пілінгу кров приливає до клітин і відбувається розщеплення жирових відкладень. Ороговілий верхній шар шкіри розм’якшується і віддаляється. Шкірні покриви стають ніжними і гладкими. Огіркова ж маса підвищує рівень зволоженості шкіри, нормалізує роботу сальних залоз. Покращує регенерацію, сприяє синтезу власного еластину і колагену в шкірі. Покращує колір шкіри, освітлює пігментні плями, повертаючи їй природну білизну і еластичність. В результаті шкіра омолоджується – стає м’якою і ніжною, повертається її здоровий колір.

Як проходить програма?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

1 етап Прогрівання в фітобочці.
2 етап Огірково-гірчичний пілінг-масаж.
3 етап Масаж Абхьянга – 60 хв
Це аюрведичний масляний масаж. Він є важливою частиною щоденного розпорядку дня, рекомендованого Аюрведой для досягнення загального здоров’я і благополуччя. Являє собою промаслювання тіла великою кількістю індивідуально підібраного масла. Даний масаж живить і омолоджує шкіру і глибокі тканини тіла, а також звільняє клітини від токсинів, знімає втому, підвищує тонус м’язів і всього організму, збільшує витривалість і працездатність протягом дня, дарує насолоду життя і здоровий сон.
4 етап Марма масаж обличчя і голови – 30 хв
Даний масаж здійснюється за допомогою особливого делікатного і точного впливу на Мармі обличчя та голови. Марма точки- це свого роду зв’язок між тілом фізичним і потоками невичерпної енергії. За допомогою спеціальної техніки впливу на Мармі проводиться тонка настройка центральної нервової системи, ендокринних залоз, імунітету, регулюються всі енергетичні центри мозку, психоемоційна сфера, пам’ять і інтелект.

Тіло, розум і емоції повертаються на високий енергетичний рівень. Результат марма-терапії завжди – радість, спокій, відновлення здоров’я, спокійний сон, відсутність тривоги і депресії.

5 етап Чаювання з медом.

Ефект від процедури:

  • Підвищує тонус м’язів і всього організму;
  • Заспокоює;
  • Покращує суглобову змазку;
  • Прискорює реакцію розуму, кмітливість;
  • Покращує виведення з тіла продуктів життєдіяльності;
  • Очищає і живить шкіру, робить її більш гладкою, ніжною і світиться
  • Збільшує витривалість і працездатність протягом дня;
  • Покращує кровообіг
  • Покращує сон, робить його більш глибоким.

Протипоказання до процедури: алергічні реакції на фрукти, загострення хронічних захворювань, всілякі інфекції, цукровий діабет, варикозне розширення вен, грибкові ураження шкіри, подряпини або порізи. (Так як значний вміст кислот сповільнить загоєння шкірних покривів)

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам