Берберський пілінг

Ви хочете розслабитися, відновити життєві сили і зробити більш здоровим ваше тіло після важкого робочого тижня? Пілінг Berber допоможе вам досягти цих цілей. У той же час ефект очищення шкіри досягається за допомогою пілінгу. Після такої процедури кожен гість відчуває себе розслабленим і відпочившим.

45 минТривалість 1050 грнВартість

Особливості берберського пілінгу в Aloha Spa

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Берберний пілінг має величезний список позитивних ефектів на організм людини. Перш за все, ми можемо відзначити наступне:

  • регулювання роботи сальних залоз;
  • стимуляція росту волосся при використанні пілінгу для шкіри голови;
  • поліпшення кровообігу;
  • поліпшення нервової системи;
  • прискорення обміну речовин;
  • надлишковий жир ефективно спалюється. Берберський пілінг глибоко очищує шкіру. Це допомагає оживити дерму та омолоджує шкіру. Особливості берберського пілінгу в Києві

Берберський пілінг глибоко очищає шкіру. Це допомагає оживити дерму, а й омолоджує шкіру. Особливості берберського пілінгу в Києві Берберський пілінг в хаммамі триває 45 хвилин. Шкіра може омолодитися і отримати безцінну користь в цей період часу. Після пілінгу клієнту буде запропонована чашка ароматного чаю з медом. Цей напій наповнює організм життєво важливою енергією і допомагає підготуватися до робочого тижня.

Важливо враховувати деякі протипоказання, якими володіє берберський пілінг. Наприклад, ця процедура не рекомендується при шкірних захворювань або захворювань серцево-судинної системи. У будь-якому випадку краще проконсультуватися з лікарем і масажистом. Звичайно, берберський пілінг дуже корисний для тіла. Але, краще обговоріть особливості свого здоров’я з нашим фахівцем, це дозволить нам зробити процедуру більш ефективною і спробувати берберський хаммам.

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам