Класичний масаж спини

Вплив на зону спини допоможе зняти м’язову напругу, підвищити життєвий тонус, поліпшити настрій.

30-45 мин.Тривалість 400-500 грн.Вартість

Користь від масажу спини

Одна з найбільш часто призначаються лікарями процедур для лікування хвороб – це масаж спини. Він допомагає впоратися з болями в спині, які погіршують загальне самопочуття хворого, обмежують його руху і не дають вести звичний спосіб життя. Масаж спини може бути не тільки лікувальним, але і розслаблюючим. В цьому випадку його проводять в профілактичних цілях. Розслаблення м’язів дозволяє уникнути надмірних навантажень, завдяки чому можна запобігти розвитку багатьох хвороб спини.

Під час масажу спини чиниться вплив на м’язи повертає їм гнучкість і еластичність, що призводить до поліпшення постави і зникнення м’язових болів. Поліпшується лімфо і кровообіг, тканини насичуються киснем і живильними речовинами.

Для шкіри класичний масаж спини має відмінну стимуляцією сальних і потових залоз, сприяє виведенню токсинів, підвищує пружність шкіри.

Масаж спини допомагає розслабитися і зняти напругу в тілі. Також він здатний позбавити від набряклості, втоми, головних болів, поліпшити роботу внутрішніх органів і підняти настрій.

Самопочуття людини покращується вже після першої процедури. Але для досягнення більш стійкого і тривалого результату рекомендовано пройти курс – 10 сеансів.

Тривалість такої процедури 30 хвилин. Вартість від 350 грн.

Як тільки процедура буде завершена, людину чекає чашка ароматного чаю з медом. Це дозволить доповнити позитивний ефект від масажу спини.

Протипоказання до виконання масажу спини

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Не рекомендується виконувати масаж спини в наступних ситуаціях:

  • онкологічне захворювання;
  • хвороби серця і дихальної системи в хронічній формі;
  • ушкодження шкірного покриву, рани, гематоми;
  • порушення центральної нервової системи;
  • гострі запальні процеси, підвищення температури тіла.

Перед проведенням процедури слід проконсультуватися зі своїм масажистом. В цьому випадку можна буде підготувати оптимальну, ефективну і безпечну програму для проведення масажу спини в центрі Києва на Печерську. Кваліфіковані експерти в нашому СПА салоні зможуть врахувати всі індивідуальні чинники. Це дозволить отримати від процедур виключно задоволення і користь. Також ви можете спробувати інші види масажів в Києві.

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам