Масаж шийно-комірцевої зони

Масаж шийно-комірцевої зони

Значну частину часу проводите за комп’ютером? Вас часто відвідують головні болі? Втомилися від розумової роботи? Практично немає вільного часу?

Тоді зробіть невелику паузу в стрімкому коловороті життя і приходьте в наш салон Aloha SPA на масаж шийно-комірцевої зони. Давно доведено, що дії на цю область допомагають позбутися головного болю, безсоння, стресу, зняти розумове та емоційне напруження, підвищити життєвий тонус і підняти настрій.

20 мин.Тривалість 350 грн.Вартість

Яку користь приносить масаж шийно-комірцевої зони?

Сучасний спосіб життя, при якому людина не має інтенсивних фізичних навантажень і найчастіше на роботі і вдома знаходиться в положенні сидячи, породжує неприємні наслідки для здоров’я шиї і плечового пояса. Проте застій та напругу м’язів шиї і плечей можна усунути. Для цього достатньо буде лише відвідати курс якісного масажу в нашому СПА салоні. Це допоможе зняти стрес, розслабитися і зняти спазм з проблемних зон, які щодня напружені. Масаж шийно-комірцевої зони в Києві – це неймовірно популярна і корисна процедура, яка також приносить масу задоволення.

Навіть якщо така процедура проводиться одноразово, то вона допомагає позбутися від головного болю і втоми. Якщо пройти хоча б невеличкий курс, то це дозволить надовго позбутися від проблем зі сном, а також істотно поліпшить працездатність людини.

У чому проявляється користь від унікальної масажної техніки?

 1. Механічний вплив на м’язи плечового пояса і шиї допомагає розслабити їх і зняти втому.
 2. Завдяки роботі досвідчених рук майстра поліпшується циркуляція крові в даній області.
 3. З’являється можливість зменшити біль і набряк в цій зоні.
 4. Поліпшується кровопостачання головного мозку, йде головний біль і підвищується розумова активність.
 5. Нормалізується сон.
 6. Поліпшується зір.
 7. Підвищується ефективність роботи внутрішніх органів, внаслідок впливу на рефлексогенні області даної зони.
 8. Значно підвищується життєвий тонус і працездатність, поліпшується загальне самопочуття.

І що не менш важливо, масаж шийно-комірцевої зони сприяє виправленню постави, завдяки правильному розслабленню м’язів плечового пояса і шиї. А також, суттєво позначається на поліпшенні якості уваги, пам’яті і сприяє підвищенню успішності.

Коли не рекомендується масаж шийно-комірцевої зони?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

В області шиї зосереджується величезна кількість нервових закінчень і кровоносних судин, які впливають на головний мозок людини. З цієї причини, слід поставитися дуже важливо до такого переліку протипоказань:

 1. травми в області шиї;
 2. гіпертонічна хвороба;
 3. запальні процеси;
 4. інфекційне захворювання;
 5. нестабільність шийного хребта.

Також потрібно приділити особливу увагу своєму здоров’ю в разі серцевої недостатності. У будь-якому випадку, краще всього проконсультуватися з лікарем, а також з масажистом, який буде надавати такі послуги. Завдяки цьому буде забезпечено максимальне задоволення і користь від проведеної процедури.

Приходьте в наш салон на масаж в Києві, і спробуйте масаж шийно-комірцевої зони.

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам