Тайський масаж стоп

Тайський масаж стоп – дуже старий, але водночас дуже популярний вид масажу, поширеного в південно-східній Азії. Він є дуже ефективним, так як під час його виконання задіяно більшість рецепторів, які не функціонують під час звичайної ходьби.Концепція, що лежить в основі масажу стоп, це допомогти організму вилікуватися самому, зміцнюючи його захисні природні сили так, щоб він був в змозі запобігти і самостійно впоратися з хворобами.

40 минТривалість 500 грнВартість

Як проводиться тайський масаж стоп в спа салоні Aloha Spa?

Під час проведення масажу стоп майстер використовує досить прості рухи: розтягування, скручування, натискання, підняття і обертання стоп. Цими рухами фахівець впливає на глибокі скелетні м’язи.
Сама процедура може виконуватися як руками, так і з використанням спеціальних дерев’яних паличок і трав’яних мішечків. Якщо тайський масаж стоп виконується за допомогою паличок, це дозволяє ефективно опрацювати активні точки і енергетичні потоки, які знаходяться на ногах.

При правильному виконанні масажної техніки вдається правильно розтягнути суглоби, м’язи і сухожилля. При масажування мішечками ці самі мішечки розпарюються і фактично використовуються в якості компресу.
Не хвилюйтеся – сеанси тайського масажу стоп проводяться досвідченими масажистами, які проходять спеціальний курс навчання і підготовки. Вони зроблять все для того, щоб ви отримали максимум задоволення від процедури.

Чим дивує тайський масаж ніг?

При проведенні масажу стоп з використанням трав’яних мішечків для чоловіків і для жінок застосовуються дві різні техніки: для чоловіків – справа наліво, а для жінок – зліва направо. Сеанс тайського масажу стоп проводиться в одязі – оголюються лише стопи.

Тайський масаж ніг в Києві – це унікальне явище. Концепція ідеї полягає в тому, що кожна людина може оздоровити своє тіло, адже таку процедуру часто проводять самостійно. Але, щоб масаж ніг опинився максимально корисним і ефективним, краще довіритися фахівцеві.

Масаж стоп був створений цілителями в Китаї. Стародавні мудреці відкрили, що на стопах людини є енергетичні точки, які пов’язані з усіма органами всередині людини.

Ця техніка була створена понад три тисячі років тому. Це дозволяло кожній людині, яка володіла певними знаннями, самостійно вилікуватися від багатьох недуг. Перша фаза цього ритуалу полягає в обмиванні ніг. В ту воду, яка буде використовуватися для обмивання стоп, обов’язково додають морську сіль і арома масла.

Майстер при плануванні своїх дій повинен враховувати головне правило: всі рефлекторні точки повинні масажувати кілька разів. Щоб ефективніше і глибше впливати на енергетичні канали, використовують масажну паличку.

Показання та протипоказання

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Варто звернути особливу увагу на цей пункт, тому що не володіючи інформацією про протипоказання ви можете піддати свій організм ризику і погіршити стан здоров’я. Тому перед відвідування сеансів масажу в спа салоні обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

Протипоказання до тайського масажу стоп

Звичайно, на вигляд масаж стоп, здається, абсолютно безпечним і корисним для організму. Але, навіть у цієї процедури є певний перелік протівопоіказаній:

 • грибкові захворювання;
 • загострення будь-яких недуг.

При певних захворюваннях слід обов’язково проконсультуватися з лікарем перед проведенням процедури. До таких хвороб слід віднести наступні:

 • цукровий діабет;
 • варикоз;
 • онкологія;
 • остеопороз;
 • недуги суглобів.

З цієї причини краще обов’язково проконсультуватися з масажистом, перш ніж приступати до процедур, оскільки завдання масажиста оздоровити організм. А для цього потрібно знати про стан здоров’я людини.

Показання та рекомендації:

 • Зміцнює імунітету
 • Підсилює кровообіг і лімфотоку
 • Покращує діяльність центральної нервової системи
 • Стабілізує артеріальний тиск.

Якщо ви хочете поліпшити своє самопочуття і зміцнити імунітет, вам обов’язково варто спробувати сеанс тайського масажу стоп в кращому спа салоні Києва на Печерську – «Aloha Spa».

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам