Тибетський медовий масаж

Здоров’я опорно-рухового апарату та серцево-судинної системи є одними з найголовніших у житті кожної людини. Тибетський масаж в Києві є унікальною можливістю, як з величезним задоволенням і користю провести час, адже масаж благотворним чином впливає на всі групи органів.

60 минТривалість 850 грнВартість

Особливості унікального тибетського масажу

Процедура Тибетського медового масажу надає не тільки очищаючу дію шкіри від токсинів і шлаків, а й сприяє схудненню, під час масажу йде глибокий вплив на лімфатичну систему, тим самим поліпшується міжклітинний рух рідини в тканинах і судинах. Вона має загальнозміцнювальну дію на серцево – судинну, дихальну, опорно-рухового системи.

Під час процедури Ви відчуєте потужний приплив енергії, одночасно тіло придбає стан розслабленості, а шкіру Ви просто не впізнаєте, вона стане на стільки гладкою і шалено приємною на дотик, що ці зміни помітні будуть не тільки Вам.

Масаж триває 1,5 години, починається з масажу ароматним маслом і переходить в процедуру з медом, потім шкіру очищають спеціальною сумішшю і завершують процедуру теплі компреси.

Напевно, кожного поціновувача масажу цікавить, якими особливостями володіє тибетська техніка і чому вона постійно стає все популярнішим. Відзначимо, що перша назва такого масажу Ку-Ньє.

Цей унікальний масаж вперше зародився ще вісім тисяч років тому. Тибетці тисячоліттями вивчали корисні властивості різних речовин, і якими впливами на організм людини вони мають. Ці знання збиралися і класифікувалися, щоб використовувати під час масажних процедур.

Відомий китайський цілитель Чебу Тріше вважається батьком-засновником унікальної методики тибетського масажу. Цей фахівець написав перший вчення з медицини, яке отримало назву «Бум Ши».

Тисячоліттями сотні фахівців з лікування хвороб зверталися до цієї праці, щоб підкреслювати з нього інформацію. Це головний фактор, який робить тибетський масаж в Печерському районі Києва настільки популярним.

Позитивні властивості техніки тибетського масажу

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Перша причина, по якій є таким популярним тибетський масаж, є очищення шкіри від верхнього шару дерми, а самого організму від шлаків і токсинів. Ця унікальна техніка масажу сприяє ефективному схудненню.

Варто відзначити ще й благотворний вплив на лімфатичну систему організму. Як результат, прискориться міжклітинний рух рідини, і всі клітини тіла отримають насичення достатньої кількості кисню.

Протипоказання до тибетського масажу

Звичайно, тибетська медицина володіє величезною користю для організму. Але, на жаль, не для кожної людини ця техніка буде вдалою. Наприклад, тибетський масаж в Києві не рекомендується при наступних недугах:

  • захворювання крові;
  • алергічні реакції;
  • висока температура;
  • ГРЗ;
  • розлади кишечника.

Варто враховувати, що здоров’я кожної людини індивідуально. Це означає, що перед процедурою рекомендується проконсультуватися з масажистом і лікарем. Тибетський масаж в Києві на Печерську дозволить не тільки підлікувати здоров’я, але і підвищити життєвий тонус, тому ця унікальна процедура обов’язково сподобається кожному клієнту.

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам