Новинка «Тропічний бриз»

Обгортання, в тому, числі екзотичні відомі з давніх-давен. Ще в Давньому Єгипті і Римі було відомо, що фрукти сприяють оновленню шкіри. Жінки того часу робили собі натуральні маски зі свіжих фруктів, щоб зберегти молодість. В основі даної спа програми лежить використання дуету таких тропічних фруктів як ківі і банан. Подібне поєднання фруктових кислот відновлює природну регуляцію шкіри, підтягує і тонізує її, а також є сильним релаксуючим засобом. Що ж якщо ви хочете допомогти своєму обличчю залишатися молодим і красивим, тілу – доглянутим, а шкірі – ніжною, тоді Вам відмінно підійде Спа для жінок «Тропічний бриз».

180 минТривалість 2250 грнВартість

Як проходить «Тропічний бриз»?

1 етап – прогрів
На початковому етапі необхідно прогріти тіло до розкриття пір і рясного виділення поту.
2 етап – пілінг на основі свіжого ківі.
Фруктовий пілінг не тільки очистить вашу шкіру від ороговілого шару клітин, але і наситить її, підвищить її тонус.
Сьогодні, науково доведено, що фруктові кислоти здатні проникати в усі шари шкіри аж до дерми, сприяючи її омолодження та надаючи ефект ліфтингу. Вони також знижують жирність, зменшують пігментацію і
покращують загальний стан шкіри. Шкіра стає м’якою і ніжною, повертається її здоровий колір.
3 етап – обгортання «банан + ківі»
Велика кількість вітамінів і активних речовин в даному обгортанні «банан + ківі» допоможе зробити шкіру гладкою і  здоровою. Банан – відмінно регенерує і глибоко живить шкіру, а ківі – сприяє її омолодженню, надає їй тонус і еластичність. Таке обгортання допоможе в короткі терміни усунути сухість шкіри і повернути їй гладкість і молодість.
4 етап гавайський масаж ломі ломі
Ломі-ломі є один з найбільш древніх видів масажу, що зародився на полінезійських островах. Головними складовими цієї цілющої практики вважаються: ментальне очищення, дихання, масаж і робота з енергією. Рухи майстра під час масажу нагадують танець. Він працює ліктями, передпліччя, долонями, пальцями.

Масаж в Києві покращує психоемоційний стан, фізичний і душевний. Розслабляється все тіло, йдуть затискачі, напруга, страхи, втома – знімаються блоки і людина занурюється в глибокий відпочинок. Він отримує м’яке очищення, оздоровлення і зміцнення всього організму. Тривалість масажу 60 хв.

5 етап – розслабляючий масаж обличчя
Поки ваше тіло насолоджується обгортанням, у вашого обличчя також є можливість отримати розслаблення і оздоровлення за допомогою розслабляючого масажу, благотворно впливає на шкіру і нервову систему.
Тут можна подрімати, насолоджуючись спокоєм і розслабленим станом свого тіла. Масаж додасть вашому обличчю здоровий колір, підтягнутість, наситить шкіру киснем, поліпшить роботу кровоносної та лімфатичної системи, а
також наше психо-емоційний стан, адже воно теж дуже важливо для здоров’я всього організму, а не тільки для підтримки зовнішнього вигляду. Тривалість 20 -30мін.
6 етап Чаювання з медом.

Ефект від процедури:

  • детоксикація організму;
  • опрацювання м’язових затискачів;
  • гармонізація психо-емоційного фону;
  • ліфтинг, живлення і зволоження шкіри.

Протипоказання до процедури: алергічні реакції на фрукти, загострення хронічних захворювань, всілякі інфекції, цукровий діабет, варикозне розширення вен, грибкові ураження шкіри, подряпини
або порізи. (Так як значний вміст кислот сповільнить загоєння шкірних покривів)

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам