Новинка «Яблучне блаженство»

Яблучне блаженство відноситься до розряду універсальних SPA- процедур, що дають багатогранний ефект. І якщо Вашій шкірі необхідне очищення, живлення і зволоження, нервовій системі показаний релакс, а організм просить вітамінів, тоді ця процедура саме для вас. Крім того, що містяться в яблуках натуральні кислоти володіють сильним ошолушуючим ефектом, роблять шкіру чистою і свіжою. І що не менш важливо, благотворно впливають на судини і сполучні тканини.

180 минТривалість 2150 грнВартість

Як відбувається «Яблучне блаженство»?

1 етап – прогрів
На початковому етапі необхідно прогріти тіло до розкриття пір і рясного виділення поту.
2 етап – пілінг на основі свіжого яблука.
В процесі пілінгу, завдяки вмісту в яблуках натуральним кислотам, що володіє сильним ошолушуючим ефектом, з тіла віддаляються всі ороговілі частинки і відмерлі клітини шкіри, розкриваються пори, забезпечується через них доступ кисню і корисним поживним речовинам в глибокі шари тканин. Яблучний пілінг зробить вашу шкіру чистою, свіжою і молодий.
3 етап – яблучне обгортання
У вас буде можливість протягом 30 хвилин доставити своїй шкірі святкове задоволення. На все ваше тіло буде нанесена маска зі свіжих яблук і меду.
Мета яблучного обгортання – це не тільки приємний відпочинок, а й глобальна вітамінізація і мінералізація організму, виведення шлаків і токсинів.
Процедура підвищує пружність і еластичність шкіри, живить і зволожує, відновлює її природний захист, допомагає згладити видимі ознаки стресу, втоми і передчасного старіння, покращує структуру і повертає здоровий колір.

4 етап Аloha-масаж
Aloha масаж – це дивовижне поєднання різних масажних технік. Методика масажу підбирається індивідуально під Вас. Залежно від ваших побажань і фізіологічного стану. Тривалість масажу 60 хв.

5 етап – розслабляючий масаж обличчя

Особа також отримає релакс і оздоровлення за допомогою розслабляючого масажу, благотворно впливає на шкіру і нервову систему.
Тут можна подрімати, насолоджуючись спокоєм і розслабленим станом свого тіла. Масаж в Києві додасть вашому обличчю здоровий колір, підтягнутість, наситить шкіру киснем, поліпшить роботу кровоносної та лімфатичної системи, а
також наше психо-емоційний стан, адже воно теж дуже важливо для здоров’я всього організму, а не тільки для підтримки зовнішнього вигляду.
6 етап Чаювання з медом.

Ефект від процедури:

  • детоксикація організму;
  • дренування організму (виведення надлишку рідини);
  • зміцнення судин;
  • профілактика серцево-судинних захворювань;
  • харчування і зволоження шкіри.

Протипоказання до процедури: алергічні реакції на фрукти, загострення хронічних захворювань, всілякі інфекції, цукровий діабет, варикозне розширення вен, грибкові ураження шкіри, подряпини або порізи. (Так як значний вміст кислот сповільнить загоєння шкірних покривів)

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам