Їжа богів (шоколад)

Ритуал надає розслабляючу, релаксуючу дію, це воістину божественна процедура, улюблениця жінок і дівчат, так як жодна з жіночих СПА процедур не робить їх такими щасливими, як ця.

90 минТривалість 1350 грнВартість

Історія і Опис процедури

Чому наш ритуал шоколадного обгортання названий «Їжа богів»? Та тому що за легендою індіанських племен какао – дерево людям в подарунок на Землю приніс Бог, який, завдяки «променю ранкової зірки» спустився до них і навчив вирощувати, збирати, готувати з плодів дерева какао ароматний напій. Це вже в наш сучасний час, завдяки розвитку кондитерських і косметичних галузей, шоколаду довелося пережити трансформацію з напою, приготованого індіанськими племенами гіркого на смак, в вишукані ласощі для душі і тіла, улюблене і популярне в усьому світі.

Шоколад містить достатню кількість фосфору, який покращує живлення мозку, магнію, який відповідає за регуляцію клітинного обміну, кальцію, який сприяє зміцненню кісткової тканини.

У шоколаді величезна кількість біологічно активних речовин з групи флавоноїдів, які сприятливо впливають на людський організм, надають допомогу в лікуванні депресивних станів, продукт корисний для нормальної життєдіяльності серця і судин.

«Їжа Богів» ритуал з шоколадом і в шоколаді, перед процедурою нашим гостям пропонується чашечка ароматного чаю, потім в ваше тіло буде роспарено до приємної знемоги і очищено ароматним кавовим скрабом для того, що б вплив самої шоколадної маски для тіла зробило якомога більший ефект , і завершує процедуру масаж маслом каріте та кокоса. Незабутньо і казково приємно, аромат шоколаду ще довго буде супроводжувати Вас після процедури, Ви зможете отримати насолоду від себе і свого стану ще довгий час.

ПРОГРАМА «Їжа Бгов- шоколад»

  1. Фітобочка.
  2. Пілінг тіла на основі кави.
  3. Обгортання тіла – шоколадне обгортання.
  4. Масаж – 30-40 хв.
  5. Відпочинок. Чаювання з медом.

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам