Хаммам від Маестро

Баня відображає дух нації, всього народу. Причина в енергетичних механізмах впливу на людину 4 стихій: води, вогню, повітря, землі – які і є власне Життя!
Багаторічний досвід роботи Олександра Моїсеєнка, пліч-о-пліч з кращими фахівцями: України, Туреччини, Росії і Марокко в турецькому і марокканському хаммамі, синтезувалися в авторські методики банного мистецтва.

У спа меню «Маестро» ви знайдете три ритуалу банного мистецтва:

  • Марокканський Спа Хаммам 2,5 -3 години 2550грн.
  • Турецький Спа Хаммам 2,15 ч. 2200грн.
  • Берберський Спа Хаммам 2 години 2200грн.

Який буває хаммам від А. Моїсеєнко?

Баня відображає дух нації, всього народу. Причина в енергетичних механізмах впливу на людину 4 стихій: води, вогню, повітря, землі – які власне і є Життя! Багаторічний досвід роботи Олександра Моїсеєнка, пліч-о-пліч з кращими фахівцями: України, Туреччини, Росії і Марокко в турецькому і марокканському хаммамі, синтезировался в авторські методики банного мистецтва. Різні види автентичних і натуральних пілінгів, неповторний прогрів гарячими потоками за допомогою рушників, масажі увібрали в себе кращі прийоми, оригінальні прогріви з масажем по гарячому пештамаль, ліфтинг масаж обличчя махровою серветкою, кріо масаж обличчя, ексклюзивне миття голови і бороди з масажем, різні контрастні процедури, чакральний потік з чаш, масаж обличчя рушником, реллакс масаж голови, зрошення волосся і тіла, обмивання стоп з масажем, винятковий банний спа етикет.

Кращі експерти України, Морокко, Росії, Франції, Англії, Ізраїлю та Ірландії дали найвищу оцінку даним процедурам і одноголосно назвали їх Спа Ритуалами.

Приходьте. Із задоволенням чекаємо Вас у нас в гостях!

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам