Прогрівання в хаммамі

Прогрівання в хаммамі

Прогрівання в хаммамі є однією з найпопулярніших турецьких парних. Вони відомі по всьому світу і якщо ти хоч раз відвідаєш хаммам, то ще не раз обов’язково туди повернешся з задоволенням. Чому люди йдуть в хаммам, а не в російську лазню? У турецькій сауні ви зможете по-справжньому розслабитися і оздоровитися. Вона корисна для здоров’я і славиться омолоджуючим ефектом. Після прогріву в хаммамі ви можете побалувати себе масажем. Тіло вам буде вдячне.)

30 минТривалість 400 грнВартість

Що таке прогрів в хаммамі?

Як ви розумієте, місце зустрічі не може бути дискомфортним. Саме з цієї причини хаммам в Києві не такий жаркий в порівнянні з іншими банями і парилками. Температура максимально досягає 50 градусів. У такому приміщенні не складно перебувати протягом довгого періоду часу. Повітря не дуже вологе і ним легко дихати. Турецький хамам не створений для того, щоб ви потіли. Він служить тільки для відігрівання тіла і підготовки його до інших процедур (пілінгу, масажу і т.д.).

Для вас підійде відвідування хаммама, якщо ви любите, коли вас обволікає пар, але не обпалює. Вам також сподобатися проводити тут час з подругою, адже в такій обстановці дуже приємно спілкуватися. Записуйтеся на наш прогрів в хаммамі і вибирайте інші процедури в нашому салоні краси в Києві на Печерську «Аллоха спа». Від нас Ви підете задоволені, розслаблені і відпочивші.

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам