Обгортування

Краса – це те, що важливо для будь-якої дівчини. Щоб завжди бути красивою і привабливою, дівчата використовують величезну кількість процедур і методик, але це рідко дає бажаний результат. Наш салон «Aloha Spa» пропонує своїм клієнтам дуже просту і ефективну процедуру – обгортування для схуднення. У нашому салоні її проводять досвідчені майстри, які завжди готові працювати з клієнтами і створювати незвичайну атмосферу для кожного.

Процедура, яка покращує кровообіг «КРІОКІНУМ»

Активізує кровообіг і лімфодренаж, нормалізує стан кровоносних судин, надає тонус шкірі.
Тривалість сеансу: 30 хвилин
Вартість: 580 грн

Опис процедури:

Наноситься на все тіло, акцентуючи на проблемних зонах, бальзам Бальмен-К, добре масажуючи кожну зону, потім наноситься обгортання від целюліту маски-глини КРІО-Аргіл для схуднення. На завершення масажними рухами наноситься гель флебіт-К.

Протипоказання: гіпертонічний криз, вагітність, новоутворення, варикоз стадії
декомпенсації.

ДЕТАЛЬНІШЕ
30 минТривалість
580 грнВартість

Антицелюлітне обгортання «МІНСІКІНУМ»

Проводиться в зонах, найбільш сильно уражених «м’яким», набряклим целюлітом, і тих зонах, в яких позбавлення від жирових відкладень ускладнено (сідниці, стегна, коліна, низ живота, руки).
Тривалість сеансу: 1 година 15 хв
Вартість: 750 грн.

Опис процедури:

Виконується магістральний лімфодренажний масаж. Потім наноситься обгортання для схуднення на проблемні ділянки: гель для схуднення Антицелюлітний для області стегон, сідниць і
ніг, і гель для схуднення спалює жир для верхньої частини тіла (живіт, руки). На завершення процедури, застосовуючи антицелюлітні техніки, наноситься масажний крем зміцнює з органічним кремнієм СІЛІКУМ.

Протипоказання: гіпертонічний криз, вагітність, новоутворення, варикоз стадії
декомпенсації.

Докладніше
75 минТривалість
750 грнВартість

Детоксикуюча процедура «ДЕТОКС»

Детоксикуюче обгортування проти целюліту «ДЕТОКС» є як самостійне, так і підготовче, перед процедурами для схуднення. Спеціально розроблене для дренажу токсинів, води і жирів, активізує кровообіг і циркуляцію лімфи, сприяє нормалізації ваги.

Опис процедури:

Проводиться антицелюлітне обгортування маскою-глиною ТЕРМО-Аргіл на все тіло, (від щиколоток ніг до плечей і до зап’ясть рук). На завершення процедури робиться лімфодренажний масаж, застосовуючи
Масло масажне для схуднення І дренажу органічне.

Протипоказання: гіпертонічний криз, вагітність, новоутворення, клінічна стадія
жовчнокам’яної хвороби.

Докладніше
50 минТривалість
900 грнВартість

«ДЕСТОК» - Процедура, яка зменшує обсяг локальних жирових відкладень

Прибирає апельсинову кірку, жирові відкладення, від яких важко позбутися. Має посилений ефект розщеплення жирів, активізує циркуляцію, сприяє корекції фігури шляхом виведення жирів і води, сприяє втраті жирової маси і об’єму в потрібних зонах.

Опис процедури:

Виконується лімфодренажний масаж, приділяючи увагу проблемним зонам. Антицелюлітне обгортання з маскою-глиною ТЕРМО-Аргіл. На завершення проводиться закріплює антицелюлітний масаж з застосуванням гелю для схуднення спалює жир термоактивний.

Протипоказання: гіпертонічний криз, вагітність, новоутворення, клінічна стадія
жовчнокам’яної хвороби.

Докладніше
100 минТривалість
1050 грнВартість

Процедура «СХУДНЕННЯ»

Антицелюлітне обгортання для схуднення, з дренажним ефектом, підсилює периферійну мікроциркуляцію, покращує базовий метаболізм і спалювання резервних жирів в клітинах

Опис процедури:

Застосовуючи масажне масло для схуднення і дренажу органічне, виконуємо лімфодренажний масаж, приділяючи увагу проблемним місцям. Потім обгортання проти целюліту з маскою-глиною ТЕРМО-Аргіл, покриваючи всі проблемні місця. Після чого наноситься бальзам Бальмен-К, і гель для схуднення Антицелюлітний дренажний із застосуванням антицелюлітних технік.

Протипоказання: гіпертонічний криз, вагітність, новоутворення, клінічна стадія жовчнокам’яної хвороби.

Докладніше
100 минТривалість
1050 грнВартість
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Що таке обгортування для схуднення?

Обгортання – процедура, спрямована на усунення зайвого підшкірного жиру, який накопичився в проблемних місцях.
У сучасному світі ритм життя незвично високий, і на те, щоб стежити за собою і перебувати в оптимальній формі, просто не залишається часу. Саме тому антицелюлітні обгортання стануть кращим рішенням проблеми щодо усунення зайвої ваги.

Як проводиться обгортання проти целюліту?
Тут все залежить від того, яка зона тіла буде оброблятися. На тіло пацієнта наноситься і втирається в шкіру необхідний препарат (бальзам, глина, масажне масло для схуднення, гель для схуднення). Далі слідує сам процес обгортання для схуднення, який зачіпає всі потрібні ділянки. На завершення процесу на тіло наноситься масажний крем.

Особливість антицелюлітних обгортань
Одна з головних особливостей – тривалість процедури. звичайно, кожен окремий вид обгортання може тривати різну кількість часу, але це займає набагато менше часу, ніж процедура масажу – не більше ста хвилин (в той час як масаж може тривати 180 і більше хвилин). При цьому ви миттєво відчуєте результат, і вам захочеться знову відвідати салон «Aloha Spa».

Про що варто пам’ятати перед відвідуванням антицелюлітного обгортання?

Пам’ятайте про показання і протипоказання для кожного виду обгортання. Це важливо, тому що ви можете нашкодити собі лише тому, що не врахували рекомендацій фахівців. Вас турбує зайва вага або целюліт? Вам некомфортно через ріст боків або живота? Швидше замовте собі процедуру обгортання проти целюліту, і струнка й красива фігура вам гарантована.