Класичний масаж обличчя

Багато людей задаються питанням, навіщо ж робити масаж обличчя. Всім зрозуміла важливість масажу стоп або спини, проте навіщо ж обличчя? Ви дуже помиляєтеся, якщо вважаєте, що обличчя потребує масажу в меншій мірі. Задумайтесь, адже саме ваше обличчя – це перше, що бачать люди при знайомстві. Дуже важливо, щоб воно зберігало охайний і приємний вигляд. Класичний масаж обличчя варто проводити кілька разів на тиждень, і ви точно помітите видимі результати.

30 минТривалість 400 грнВартість

Користь класичного масажу для обличчя

Класичний масаж обличчя вирішує ряд проблем, які більшою мірою хвилюють жіночу половину населення, наприклад:

  1. позбавляє від мімічних та вікових зморшок;
  2. підвищує еластичність шкіри обличчя;
  3. покращує колір обличчя за рахунок сприятливого впливу на кровообіг;
  4. прибирає обридлі мішки під очима і іншу набряклість;
  5. має омолоджуючий ефект;
  6. розслабляє і приводить в тонус м’язи обличчя.

Крім всіх цих плюсів, класичний масаж обличчя також може допомогти вам трохи збільшити очі і губи. Уявіть, вам навіть не потрібно робити операцію. Відзначають, що масаж обличчя також покращує зір і стан зубів. Таким чином ви одночасно економите на пластичних операціях, косметології і стоматологох. Все це можна отримати від масажу, який не займе багато часу і не є дорогою процедурою.

Як робиться класичний масаж обличчя в Києві?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Зазвичай кожен масажист володіє такою технікою. Вона не є надто складною, проте потрібно знати в яких областях обличчя можна натиснути більше, а де краще обійтися погладжуваннями. Шкіра обличчя дуже ніжна і на ній легко можуть з’явиться синці від поганого масажу. Будьте обережні, вибираючи салон і майстра, який буде робити вам масаж обличчя. Найчастіше масаж обличчя проводиться з використанням крему або масел. Вони підбираються виходячи з типу шкіри і проблем, які хоче вирішити клієнт. Класичний масаж обличчя не може проводитися, якщо у пацієнта є серйозні шкірні захворювання або ж глибокі порізи, садна, гнійники на шкірі. В цьому випадку краще перенести сеанс.

Далеко не у всіх салонах столиці ви зможете знайти майстрів, які спеціалізуються на масажі обличчя. У нашому спа салоні в центрі Києва у Печерському районі, ми із задоволенням займемося вашим личком і зробимо все, щоб ви залишилися задоволені результатом. Записуйтеся на прийом до наших професійних майстрів!

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам