ALOHA-масаж * ПОДАРУНОК

ALOHA-масаж

Масаж від Aloha Spa – це дивовижне поєднання різних масажних технік. Здоров’я кожної людини залежить багато в чому від його емоційного і психологічного стану. Постійні стреси, які оточують сучасної людини з усіх боків, мають величезний негативним впливом на загальний тонус і працездатність кожного. З цієї причини всім потрібно регулярно відвідувати розслаблюючі процедури, які дозволять провести повноцінну релаксацію. Алоха масаж – це унікальна можливість комплексного розслаблення тіла від відомих фахівців.

* ПРОГРАМНА ПРОПОЗИЦІЯ: при оплаті депозиту в 5 сеансів масажу тривалістю 1 годину – в ПОДАРУНОК тайський масаж стоп або масаж голови на вибір.
На завершення процедури Вас чекає чашка ароматного чаю з медом.

60-90 мин.Тривалість 850-1050 грнВартість

Особливості Алоха масажу

У кожного клієнта нашого СПА салону є індивідуальні особливості організму. З цієї причини до будь-якої людини буде потрібно окремо підібрати підходящу методику масажу.

Унікальний Алоха масаж поєднує в собі безліч різних технік, щоб підібрати найкращий варіант в залежності від уподобань самого клієнта. Спеціаліст з масажу підбере самі відповідні техніки, щоб зробити процес отримання задоволення не тільки максимально ефективним, а й оздоровчим.

Тривалість такої процедури від шістдесяти до дев’яноста хвилин. Точний час буде залежати від того, яку техніку будуть використовувати, і яким зонам потрібно приділити особливу увагу.

По завершенню процедури кожного клієнта буде очікувати чашка ароматного чаю з медом. Це дозволить збільшити ефект релаксації від масажу і таким чином ретельно зігріти організм, як зовні, так і зсередини.

Використовуючи найдієвіші рухи з різних технік можна досягти найбільшого оздоровчого результату. Наприклад, якщо у людини проблеми з хребтовою частиною, то вибирають в такому випадку відповідний Алоха масаж в Києві.

Якою користю володіє техніка Алоха масажу?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Варто враховувати, що відповідний Алоха масаж добереться тільки після консультації з відповідним фахівцем. Завдяки тому, що дія процедури благотворним чином комплексно діє на весь організм, то можна сміливо говорити про наступну користь:

  • прискорення метаболізму;
  • поліпшення настрою;
  • прискорення кровотоку;
  • зменшуються болі в проблемних зонах;
  • нейтралізація целюліту;
  • поліпшення якості нервової системи.

Алоха масаж в Києві на Печерську – це відмінна можливість для кожного жителя столиці відпочити від повсякденної рутини. Завдяки професійній техніці масажу кожна людина зможе комплексно розслабитися і отримати достатній рівень релаксації.

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам