Гавайський масаж ломи-ломи в 4 руки

У світі існує безліч різних технік масажу. Всі вони йдуть з давніх традицій певного народу. Більшість технік пішло з країн далекого і близького сходу. У цій статті мова піде про традиційний гавайському масажі в 4 руки. Такий масаж, як і багато інших, належить до групи аюрведичних масажів, які комбінують в собі цілющі і релаксуючі властивості.

60-90 мин.Тривалість 1200-1550 грнВартість

Особливості гавайського масажу

Основним плюсом масажу в чотири руки є масштаб тіла, який охоплюється одночасно в процесі. Ви можете легко уявити, як відрізняються відчуття, коли тебе масажує одна пара рук і дві. Це величезна різниця. У процесі такого масажу підвищується чутливість тіла. Це спостерігається в більшості випадків у жінок.

Основні плюси гавайського масажу в 4 руки:

  • Сприятливо впливає на нервову систему, кровообіг, травлення та інші основні життєво важливі процеси;
  • Підвищує еластичність шкіри, прибирає розтяжки, целюліт і невеликі жирові відкладення;
  • Ваше мислення стає менш хаотичним, а розум чистим;
  • У вас зникнуть болі в спині, м’язах і суглобах.

Кожен, хто хоч раз спробував на собі масаж ломі ломі в 4 руки в Києві зазначає, що після нього ви переживаєте незабутні відчуття, які можна порівняти з відпочинком на небесах.

Масаж в чотири руки проводитися з використанням різних олій, які можуть бути різного походження. Наприклад, трав’яні масла мають лікувальний ефект, а ароматичні – заспокійливий. Деякі масажисти воліють змішувати різні види трав і створювати свої унікальні масла, які будуть комбінувати в собі різні властивості.

Як проводитися масаж в Чотири руки в Києві?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

З одного боку, може здатися, що в 4 руки масаж робити куди легше, ніж в 2. Однак, це помилка. Ви повинні злитися воєдино зі своїм партнером-масажистом і рухатися синхронно, в одному ритмі. При неправильному русі одного масажиста збиваються рухи іншого. Цій техніці потрібно дуже довго вчитися і далеко не всі досягають в ній майстерності.

У Києві ви будете дуже довго шукати салон, в якому вам зможуть зробити якісний гавайський масаж в чотири руки. Однак, ми поспішали вас порадувати. Саме наш спа салон Aloha Spa надає можливість зануритися в нірвану від масажу в 4 руки. Вам потрібно лише відправиться на Печерський район Києва і випробувати незабутні відчуття в нашому салоні.

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам