Креольський масаж

Креольський масаж (бамбуковими паличками)

Креольський масаж активно сприяє зняттю м’язового і нервового напруження, ефективно покращує кровообіг. Позитивно впливає на лімфоток, харчування тканин і клітин, прискорює обмінні процеси у всьому організмі людини. Цей вид масажу ефективний в програмах по корекції фігури, зниження ваги і фізичному перевтомленні.

30 мин.Тривалість 550 грн.Вартість

Про креольський масажі

Страждаєте від перевтоми? Бажаєте зняти м’язове або нервове напруження? Креольський масаж в Києві допоможе позбутися від таких проблем. Ця унікальна оздоровча техніка володіє фантастичним ефектом, оскільки вона дозволяє поліпшити кровообіг, що сприятливим чином вплине на весь організм.

Понад п’ять тисяч років тому на казково красивому острові Маврикій, з буйною тропічною зеленню, розташованому в Індійському океані, виник Креольський масаж. Етнічна музика сега, тонкі аромати ефірних масел і пара бамбукових паличок, заповнених зерном, створюють вібрацію і звуковий ефект, захоплюючи в подорож до далеких островів в світ безтурботності й спокою.

Ритуал починається з розігріву і розминання тканин всією площиною паличок, поверхневий вплив змінюється більш глибоким, переходячи в ритмічні постукування, щоб посилити вібрацію і активізувати енергетичні канали. Музичний супровід задає необхідний ритм і темп для повного зняття напруги у всьому тілі.

Чим може здивувати креольський масаж?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Техніка креольського масажу не так давно почала використовуватися в нашій країні. Зародження цієї процедури відбулося на берегах Індійського океану.

Вперше, більше п’яти тисяч років тому, цей тип масажу почав використовуватися на острові Маврикій. Місцевих жителів в цьому населеному пункті називали креоли, тому і пішла така сучасна назва для масажної техніки.

Для проведення процедури застосовуються дві бамбукові палички. Щоб вибрати для них відповідний розмір, потрібно враховувати особливості тієї зони, на якій буде виконуватися ця особлива процедура. Якщо дівчина прибирає целюліт, то в такому випадку використовуються великі палички.

У тому випадку, коли досить буде простого тонізації шкіри або зміцнення м’язів, то краще задіяти невеликі палички. Додатково з їх допомогою можна буде забезпечити і точковий масаж при натисканні на біологічно активні точки.

Сприятливий вплив креольського масажу
Медики, а також співробітники нашого СПА салону підтверджують, що завдяки цьому масажу у клієнта покращиться лімфоток і ще якість харчування клітинної мембрани. У всьому організмі людини прискоряться процеси метаболізму, що благотворно вплине на швидкість схуднення і загальний стан здоров’я.

Креольський масаж в Печерському районі Києва благотворно впливає на нервову систему клієнта. Не варто забувати і про поліпшення стану шкірних покривів. Таку процедуру досить часто призначають при целюліті і розумовому стомленні.

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам