Тайський аромамасаж

Тайський аромамассаж в Києві

Ця методика народилася понад дві тисячі років тому під впливом двох культур: індійської та китайської. Тайський масаж впливає на фізичний стан людини, емоційний і духовний.

Якщо людина вже втомилася від звичайних технік масажу, і їй хотілося б спробувати щось нове, то для цього відмінно підійде тайський аромамассаж в Києві. Ця унікальна методика отримання тілесного і духовного задоволення була створена завдяки впливу двох великих культур кілька тисячоліть тому.

На завершення процедури Вас чекає чашка ароматного чаю з медом.

60 мин.Тривалість 750 грн.Вартість

Як проводиться тайський аромамасаж в Києві?

В першу чергу фахівець починає працювати з ногами клієнта. Після цього тайський аромамассаж в Києві плавно переходить на все тіло і навіть голову.

Під час проведення сеансу використовується кілька ефективних технік. До них можна віднести точковий масаж, глибоке опрацювання м’язів, а найголовніше – це використання арома масел, які дозволяють істотно підсилити ефект від процедури.

Коли закінчиться розслабляючий масаж, настає стан спокою і блаженства. У цей період відбувається очищення думок, а людина відчуває задоволення від того, що кожен м’яз приходить в розслаблений стан.

Протипоказання тайскому аромамасажу

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Звичайно, якою б корисною не виявилася ця процедура, вона має переліком проблем зі здоров’ям, при яких не рекомендується тайський аромамассаж. Краще утриматися в наступних ситуаціях:

  • вагітність;
  • алергія на використовувані масла;
  • перенесені операції;
  • патології нервової системи.

Якщо у людини є деякі протипоказання, то їй краще спочатку проконсультуватися з медиком і масажистом. Обговорення методики проведення масажу з фахівцем дозволить не тільки зробити процедуру безпечною, але і максимально ефективною, адже майстер ретельно пропрацює певні області, що дозволить вилікуватися від багатьох недуг.

Тривалість такої приємної процедури одну годину. За величезну кількість задоволення і розслаблення кожного клієнта потрібно заплатити всього 650 гривень в нашому спа салоні в Печерському районі Києва.

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам