Турецький пілінг

Пілінг турецький

Кожній дівчині хочеться мати свіжу й гарну шкіру, оскільки від неї візуально залежить вік і стан здоров’я. Все великим поширенням і популярністю користуються східні техніки, як турецький пілінг в Києві. Подібні процедури включають в себе прогрів в хаммамі і очищення шкіри за допомогою Кессі. Рукавичка Кессі – схдний винахід. Це особлива рукавиця, за допомогою якої можна зробити пілінг шкіри і заодно помасажувати тіло. Як результат, забезпечується фізичне і духовне здоров’я, а також комплексне очищення організму.

45 минТривалість 1050 грнВартість

Як проводиться турецький пілінг?

Турецький пілінг за часом займає сорок п’ять хвилин, оскільки він складається з декількох етапів. В першу чергу це підготовка, яка включає в себе прогрівання в хаммамі. Оптимальною температурою в цьому випадку є діапазон від сорока двох до сорока п’яти градусів.

Після прогріву слідує процедура пілінгу. Він проводиться на розігрітому мармуровому столі (гебеке) за допомогою турецької рукавички – Кессі, яка характеризується шорсткою поверхнею.

Після процедури, гостя СПА салону очікує чаювання і відпочинок. Натуральні трави, з яких був заварений напій, допомагають швидко відновити сили.

Користь для організму від турецького пілінгу

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Набагато важливіше визначити, чому ця процедура настільки корисна для здоров’я. До основних позитивних властивостей слід віднести:

  • видалення ороговілого шару шкіри;
  • поліпшення циркуляції крові;
  • тонізування шкіри;
  • зняття стресу;
  • очищення вивідних потоків потових залоз.

Після закінчення процедури турецького пілінгу, гість відразу ж відчує розслаблення всього тіла.

Турецький пілінг в хаммамі допомагає комплексно поліпшити загальний стан усього організму. Подібна процедура виявиться відмінним доповненням до програми корекції фігури в турецькому хаммамі.

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам