Кругова підтяжка обличчя

Кругова підтяжка обличчя є унікальною сучасною методикою підтяжки без хірургічного втручання, з її допомогою вдається добитися відмінних результатів за досить короткий термін і підтримувати їх протягом тривалого часу.

90 минТривалість 950 грнВартість

Які особливості проведення кругової підтяжки обличчя?

На даний момент активно використовується нова унікальна методика – пластичний масаж обличчя. Ця процедура дозволяє обійтися без хірургічного втручання і провести підтяжку. Кругова підтяжка обличчя особи в Києві має величезний перелік переваг, адже під час такого масажу клієнтові виправляють контури і лінії, усуваються проблемні зони і надається відмінна форма обличчу. Створюється відчуття, що майстер грає роль скульптора і заново створює обличчя.

Завдяки цьому масажу відновлюється овал обличчя. Також це дозволяє попередити можливі зміни контурів пов’язані з віком. Кругова підтяжка обличчя допомагає зняти м’язову напругу, тому така процедура не тільки візуально омолоджує організм, але і допомагає відновити йому життєвий тонус і достатній запас енергетичних ресурсів.

Звичайно, зараз існує величезна кількість різних масажних технік, які мають свої особливості і перевагами. Але тільки в тому випадку, якщо активно використовувати кругову підтяжку обличчя, можна буде домогтися найбільш значних результатів. Це станеться в найкоротші терміни, а ефект від процедури буде діяти тривалий проміжок часу.

Протипоказання до кругової підтяжки обличчя

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Кругова підтяжка обличчя в центрі Києва на Печерську характеризується величезною кількістю переваг, але щоб така процедура принесла виключно користь потрібно обов’язково проконсультуватися з лікарем. Особливу увагу потрібно приділити в наступних випадках:

  • ділянки пошкодження шкіри на обличчі;
  • дерматит;
  • герпес;
  • висипання;
  • гостра алергія.

Звичайно, здоров’я кожної людини індивідуальне, тому без консультації досвідченого фахівця в цьому випадку не обійтися. Не варто забувати, що краще не погоджуватися на міопластику, якщо у людини є захворювання крові або знижений внутрішньочерепний тиск.

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам