Марма масаж

Марма масаж – старий, але в той же час дієвий масаж, який робиться за рахунок натискання на біологічно активні точки в організмі людини, які називаються Марми. Всі точки пов’язані з органами, тканинами в тілі пацієнта. Даний вид масажу належить до групи аюрведичних технік. Він має зв’язок з акупунктурою в поняттях впливу на певні точки людського тіла. За допомогою впливу на ці самі точки у людини знімаються болі в тілі і внутрішніх органах.

45 минТривалість 500 грнВартість

Як робиться марма масаж в спа салоні Алоха Спа?

Традиційний марма масаж розділений на два етапи. На першому етапі в тіло пацієнта рівномірно втираються масла, кожну ділянку тіла розминають, сухожилля плавно розтираються. Ці рухи нормалізують життєві потоки.

Другий етап – так звана «активація» марма-точок. Вони сприяють відкриттю енергетичних каналів і деактивації енергетичних блоків. Для цього використовуються кругові рухи, які масажист робить за годинниковою стрілкою. Спочатку робляться короткі кола, але потім вони збільшуються, а потім на найбільшому колі звужуються. Одночасно з цим збільшується тиск з боку масажиста. За частий тиск на марма-точки викликає больові відчуття, тому після завершення марма масажу пацієнт обов’язково приймає теплий душ.

Вам не варто турбуватися – під час марма масажу з вами будуть працювати кваліфіковані масажисти. Вони навчені і чудово підготовлені, тому будьте впевнені – ви в надійних руках.

Особливості Марма масажу

Крім незвичайної техніки виконання, цей масаж благодійно впливає на діяльність організму. Після того, як ви вийдете з салону, ви відчуєте, що втому як рукою зняло. А сон після якісного марма масажу буде довгим і міцним.

Показання та протипоказання для Марма масажу

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Не потрібно забувати про те, що будь-який масаж це в першу чергу лікувальна процедура, і перед її відвідинами вам обов’язково потрібно буде проконсультуватися з фахівцем.

Основні протипоказання:

  • Алергічна реакція на застосовувані масла
  • Доброякісні і злоякісні новоутворення
  • Інфекційні захворювання
  • Захворювання внутрішніх органів
  • Пошкодження шкірних покривів
  • Вагітність

Основні показання:

  • При слабкому імунітеті
  • При наявності целюліту або ожирінні
  • При сексуальних розладах

Також марма масаж зміцнює життєвий тонус, знімає стрес, приносить відчуття спокою, а також збільшує працездатність. Якщо ви готові зміцнити свій організм або просто бажаєте відпочити, вам дійсно необхідно відвідати сеанс марма масажу в Києві в спа салоні «Aloha Spa» на Печерську.

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам