Масаж обличчя Гуаша

У масажі обличчя Гуаша використовуються спеціальні скребки з гладкою поверхнею. Під час сеансу відбувається відбілювання і очищення шкіри, розгладження зморшок, усунення вугрової висипки.

60 мин.Тривалість 600 грн.Вартість

Особливості масажу обличчя Гуаша

Це особливий вид масажу обличчя, в основі якого лежить вчення про 8 меридіанах цзин-ло які знаходяться в області обличчя.

Виконання масажу Гуаша за цими меридіанами дозволяє стимулювати біологічно-активні точки, і таким чином регулювати функції відповідних внутрішніх органів, рух крові і енергії Ци. Одночасно з цим відбувається поліпшення мікроциркуляції шкіри, що дозволяє заповнити не достатню кількість кисню і поживних речовин. Таким чином, посилюються регенеративні здатності клітин.

Під час проведення унікальної масажної техніки Гуа-ша потрібно задіяти спеціальні інструменти, а саме скребки. Вони володіють гладкою поверхнею. Тому, коли стосуються тіла клієнта СПА салону, не викликають неприємних відчуттів. Китайський масаж обличчя Гуаша включає в себе процеси відбілювання та очищення шкіри, що дозволяє отримати більш ефективний результат.

Коли не рекомендується проведення масажу обличчя Гуаша?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Найбільше дівчата цінують унікальну процедуру за те, що вона сприяє ефективному розгладженню зморшок. Додатково цей масаж обличчя допомагає позбутися від вугрової висипки. Основа ефективності процедури полягає в тому, що вона базується на певному вченні: Обличчя покриває вісім ліній життя Ци. А якщо за допомогою правильно підібраних рухів рук впливати на меридіани по обличчю, то це дозволить стимулювати біологічні точки.

Таким чином, фахівець має можливість регуляції функціонування певних внутрішніх органів, а також потоки енергії Ци. Масаж обличчя Гуаша в Печерському районі Києва має величезний спектр позитивних впливів на організм. Після проведення процедури відбувається комплексне поліпшення мікроциркуляції шкіри. Це допомагає наповнити кожну клітину всього організму необхідним дозуванням кисню.

Звичайно, складно переоцінити плюси унікальної техніки Гуаша, яка допомагає поліпшити не тільки шкіру обличчя, але і омолодити тіло. Але в певних ситуаціях від такої процедури краще буде утриматися:

  • шкірна інфекція;
  • після операції;
  • наявність ран;
  • запалення на шкірі;
  • онкологія.

Для того, щоб процедура принесла людині виключно позитивні емоції і користь, перед її проведенням обов’язково потрібно проконсультуватися з фахівцем.

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам