Пілінг в хаммамі

Прогрів і Натуральні пілінги в хаммамі

Процедура починається з прогріву в хаммамі, потім майстер вам пропонує пілінг на вибір. Сполучення пара, температури, пілінгу творять з вашою шкірою справжні чудеса. Продовжить СПА процедуру – напитування тіла маслом.

45 мин.Тривалість 1050 грн.Вартість

Особливості проведення пілінгу в хаммамі в Києві

Задоволення від самого початку починається з прогріву в хаммамі. Після того, як тіло прогрілося, слідує пілінг. Гість має можливість вибрати пілінг, варіант найбільш підходящий для нього. Величезна ефективність досягається завдяки рівномірному поєднанню температури, пілінг і пара. Для того, щоб закріпити ефект від СПА, використовують масла для зволоження тіла по масажних лініях. Ця процедура допомагає тонізувати життєву енергію в організмі, зміцнювати імунітет і зробити людину більш здоровою.

Кожен гість, який відвідає наш хаммам Київ, зможе відчути гармонію між тілом і душею, розслаблення і масу задоволення. Одночасно пройти процедуру можуть дві людини.

У нашому СПА салоні ви відчуєте гармонію, як тіла, так і душі, а також зможете насолодитися атмосферою комфорту і затишку, вологим теплом, і чудовими руками майстра хамама. Це не тільки чудова процедура для тіла, але і свято душі!

Протипоказання до застосування пілінгу в хаммамі

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  1. хвороби серцево-судинної системи;
  2. захворювання шкірного покриву;
  3. онкологія;
  4. висипання на тілі: прищі, вугрі;
  5. будь-які запальні процеси.

У кожному з випадків рекомендується обов’язково проконсультуватися з лікарем в залежності від наявних захворювань.

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам