Пінний масаж

Ні для кого не секрет, що в усьому світі існує величезна кількість різних технік масажу. Всі вони володіють своїми неповторними особливостями, описом і лікувальними властивостями. Залежно від того, як виконується кожен масаж, буде залежати і користь від нього. На даний момент однією з найпопулярніших технік в нашому СПА салоні є саме пінний масаж в хаммамі.

45 минТривалість 1150 грнВартість

Особливості пінного масажу

Якщо розглядати окремо турецький пінний масаж, то його завдання полягає в очищенні шкіри і розслабленні тіла через масаж. Вся процедура триває сорок п’ять хвилин. Можна відзначити наступні корисні впливи на тіло людини:

  • шкіра очищається;
  • поліпшується кровообіг;
  • сприятливий вплив на суглоби;
  • тургор шкіри зміцнюється і тонізує;
  • Терапевти підтверджують, що один з найсприятливіших впливів від пінного масажу на організм полягає в тому, що він виводить токсини. Також можна відзначити, що така техніка здатна допомогти жінкам зменшити прояв целюліту.

Пінний масаж в хаммаме в Києві здатний поліпшити у гостя сон і стан нервової системи. Подібна процедура здатна відмінно зігріти і зняти фізичне і моральне перенавантаження.

Основа розслабляючого пінного масажу йде корінням ще в часи середньовічної Туреччини. Завдання подібної процедури полягає в тому, щоб забезпечити максимальну релаксацію. Правильно виконаний пінний масаж здатний забезпечити найкращий відпочинок, як для фізичного, так і психологічного здоров’я людини. Для того, щоб гарантувати гостю найкраще розслаблення, після проведення всіх необхідних процедур, дуже важливо відпочити і випити чашку ароматного чаю з медом а потім вже можна на турецький хамам.

Як проводиться мильний масаж в Києві?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Перед мильним масажем, необхідно підготувати мильний розчин до потрібної температури (не надто високою, однак вище звичайної температури тіла).

Перед масажем розподіляють піну по всьому тілу за допомогою мішка для піни. Мильний масаж проводитися для розслаблення тіла і тому в ньому переважно використовуються вичавлювання, за бажанням гостя мильний масаж може бути глибшим – для опрацювання м’язів. В основному сильні натискання не є характерними для такого виду процедур. Кожен майстер може вносити корективи в техніку і використовувати різні прийоми масажу.

Заказать услугу

Оставьте свой номер, мы перезвоним Вам