Масаж при защемленні сідничного нерва

25 Лютого 2020

Сьогодні поширеною проблемою хребта можна вважати защемлення (або запалення) сідничного нерва. Найголовнішим симптомом цього захворювання вважається гострий біль в поперековому відділі, яка може перекинутися на біль в ногах.

В основному запалення сідничного нерва пов’язано з розвитком міжхребцевих гриж, які виникають в результаті важких фізичних навантажень, веденні сидячого способу життя, проблем із зайвою вагою і переохолодженням. Якщо пацієнт проігнорує проблему і не звернеться за допомогою своєчасно, це може привести до негативних наслідків.

Як зняти біль при запаленні сідничного нерва

Найдієвішим способом лікування такого запалення можна вважати масаж. Ця процедура допоможе поступово позбутися від захворювання і усунути дискомфорт в області попереку. При запаленні сідничного нерва найчастіше використовується два види масажу – загальний масаж тіла і точковий масаж. Під час першого фахівець визначає, які рухи варто використовувати і коригує рівень навантаження на м’язи. При точковому масажі опрацьовуються окремі ділянки тіла.

Також важливо пам’ятати про те, що масаж при запаленні сідничного нерва повинен робити тільки підготовлений і кваліфікований фахівець. Тому при подібній проблемі вам варто звертатися в перевірені масажні салони, де ви будете впевнені в професіоналізмі майстрів.

Ішіасі сідничного нерва

Ішіасі – друга стадія запалення сідничного нерва. Вона настає в тому випадку, якщо ви вчасно не звернулися за медичною допомогою під час першочергового запалення. Ішіасі зазвичай супроводжується гострим болем, також спостерігається зміщення хребців і спазми в м’язах.

У цьому випадку варто застосувати масажний курс, який повинен призначатися фахівцем після попереднього огляду. Тому ми настійно рекомендуємо вам скористатися послугами салону «Aloha Spa», де ви точно зможете працювати з кваліфікованими масажистами.

Рекомендуем