Як робити масаж плечей і шиї правильно

12 Лютого 2020

У сучасному світі величезна кількість людей проводять практично весь день за комп’ютером, через що виникає регулярне напруга м’язів шийно-комірцевої зони, що потім призводить до проблем зі здоров’ям.

Щоб уникнути неприємних відчуттів необхідно регулярно проходити масажні процедури. Масаж плечей і шиї допоможе позбавити ваш організм від втоми, дратівливості, зніме біль та запаморочення.

Правильно виконана процедура сприяє нормалізації всіх життєво важливих функцій організму. Масаж шийно-комірцевої зони показаний людям при гіпертонічній хворобі, порушенні сну, мігрені і звичайно ж з метою профілактики для розслаблення і поліпшення самопочуття.

Яким повинен бути масаж шиї і плечей. Загальні рекомендації:

  • починати масаж варто з погладжування шиї однієї або двома руками;
  • долоні повинні бути щільно притиснуті і рухатися в напрямку зверху вниз до плечових суглобів;
  • потім шию можна помасажувати ребром долоні або великого пальця;
  • від потилиці до плеча легкими круговими рухами, злегка натиснувши подушечками пальців, акуратно розім’яти шийно-комірцеву зону;
  • намацати рукою шийний хребець, який виступає більше за інших і гарненько розтерти.

Що знадобиться для проведення масажу:

Щоб отримати максимальне задоволення від розслабляючого масажу рекомендуємо використовувати масажні масла, в які можна додати кілька крапель ефірних масел – це перетворить звичайний масаж в сеанс аромотерапії.

Щоб отримати відчуття справжнього релаксу можна запалити свічки або використовувати аромолампу. Також додасть розслаблюючу нотку тиха і приємна музика. Ще добре перед початком масажу сходити в душ, це допоможе розігріти всі тканини і подарує вам неймовірні відчуття від процедури.

Цікавий факт

Одна година професійно виконаного масажу впливає на організм людини як 7-8 годин міцного і здорового сну.

Якщо ваша робота зосереджена в офісному приміщенні перед комп’ютером, вам просто необхідний регулярний масаж області плечей і шиї. Виконуючи цю процедуру ви в дуже скоро помітите як покращилася продуктивність вашої роботи, ви станете більш пильні і менше будете піддаватися стресу.

Масаж шийно-комірцевої зони наповнить ваш організм киснем і значно поліпшить циркуляцію крові, що сприяє зменшенню спазмів, позбавить від головного болю, збалансує обмін речовин, а також зміцнить імунітет.

Якщо ви часто відчуваєте втому, моральне виснаження або просто бажаєте отримати незабутній релакс, запрошуємо вас в наш СПА салон «Aloha spa».

Після першого сеансу масажу шиї і плечей ви відразу ж відчуєте себе значно краще, а якщо пройдете весь курс, то це допоможе закріпити отриманий результат на тривалий час.

Дана процедура допоможе підвищити ваш життєвий тонус, поліпшить настрій і подарує неймовірний заряд енергії та сил!

Також читайте: Як робити масаж спини?

Рекомендуем