Як прибрати «вушка» на стегнах

23 Лютого 2020

«Вушками» називають виступи з зовнішньої сторони стегна, які знаходяться на одному рівні з сідницями. Виглядають вони досить непривабливо і в основному тільки псують жіночий силует, створюючи дискомфорт при носінні обтягуючих нарядів або, наприклад, на пляжі, коли ці зони оголюються.

Жіноча фізіологія дещо відрізняється від чоловічої. Справа в тому, що, коли організм відкладає підшкірний жир на випадок голоду, він (жир) найчастіше відкладається в стегнах. Там утворюються невеликі виступи, які називаються «вушками».

Як позбутися від «вушок» на стегнах?

Для того, щоб усунути цю проблему і знову виглядати привабливо, необхідно виконувати цілий комплекс, що включає в себе правильне харчування, фізичні вправи і масажні процедури. Ми торкнемося масаж як найефективніший метод боротьби з «вушками» на стегнах.

Масаж проти «вушок» на стегнах

Масаж допоможе швидко і ефективно прибрати зайвий жир з стегон. Найбільш ефективними вважаються вакуумний масаж і ручний масаж по техніці розтирання. Для останнього застосовується спеціальна суміш, приготована з ефірного і оливкового масел.

Медовий масаж

Медовий масаж вважається найбільш ефективним при боротьбі із зайвою жиром або целюлітом. Завдяки комплексу з нетривалих сеансів (не більше 20 хвилин) ви миттєво відчуєте зміни в організмі, а зайві обсяги підуть на очах.

Масаж проводиться з використанням натурального меду. Масажист завдає невелику порцію на тіло пацієнта і починає поступово втирати його в тіло, чергуючи розтирання з поплескуванням. Процедура займає не більше двадцяти хвилин. Після закінчення сеансу пацієнт приймає теплий душ, щоб змити з себе мед і шкідливі шлаки, які виводяться з організму під час процедури.

Ефект

Результат від процедур буде помітний вже після перших сеансів. Важливо лише дотримуватися рекомендацій з харчування та регулярно відвідувати масажний салон. При роботі з професійним масажистом для вас буде складено індивідуальний комплекс процедур, дотримуючись якого ви зможете в найкоротші терміни усунути «вушка» на стегнах і в цілому зменшити обсяг стегон. Після того, як комплекс завершиться і ви досягнете потрібного результату, намагайтеся регулярно відвідувати масажний салон, щоб стежити за своїм зовнішнім виглядом і не допускати повторного появи «вушок» на стегнах.

Також читайте: Основні показання та протипоказання до масажу.

Рекомендуем