Синці після антицелюлітного масажу? Не проблема!

23 Лютого 2020

Практично завжди після відвідування сеансу антицелюлітного масажу на тілах у клієнтів залишаються синці. Це дуже неприємно, а часом навіть болісно. Масажисти завжди заспокоюють клієнтів фразою про те, що це природний процес, і все скоро пройде. Але люди продовжують задавати питання на цю тему, і ми вважаємо, що їх не варто ігнорувати. Тут ми розглянемо причини появи синців після масажу і розповімо про те, як їх можна позбутися.

Чому з’являються синці після антицелюлітного масажу?

Перш за все варто проаналізувати причини появи посиніння на шкірі. Головним чином синці після антицелюлітного масажу можуть з’являтися через таких факторів:

  • Агресивна техніка. Якщо в арсеналі масажиста присутні рухи кулаками і ліктями, тоді гематом і синців вам не уникнути. Щоб на тілі не залишалося посиніння, рекомендуємо вам перед сеансом поцікавитися, якими рухами буде користуватися майстер.
  • Використання додаткових пристосувань. Звичайно, такі аксесуари як банки можуть давати позитивний ефект, але після них на тілі точно залишаться синці. Якщо ви вже вибрали цей метод проведення масажу, вам варто бути готовим до таких наслідків.
  • Недостатня кваліфікація масажиста. Навіть незважаючи на те, що під час антицелюлітного масажу допускається застосування сили, масажист повинен знати міру і грамотно розподіляти навантаження по тілу пацієнта. Якщо після відвідування масажного салону на тілі залишилися великі гематоми, вам безумовно не варто повертатися в такий салон.
  • Чутлива шкіра. Досить поширена проблема серед відвідувачів масажних салонів. Тим не менш, вони повинні бути готові до того, що на шкірі будуть з’являтися посиніння.
  • Ефект першого сеансу. Під час першого масажу майстер тільки знайомиться з особливостями тіла клієнта, тому будьте готові до того, що вступний сеанс може пройти болісно.

Як уникнути появи синців після антицелюлітного масажу?

Звичайно, найпростіший спосіб – знайти хорошого і досвідченого масажиста. З ним ви точно будете знати, що на тілі не з’явиться жодних серйозних ушкоджень і синців і сміливо можете пробивати антицелюлітний масаж на Печерську.

Але що робити, якщо масаж вже пройшов, а синці все ж з’явилися?

Ефективно працюватимуть холодні компреси, які варто накладати на пошкоджені ділянки шкіри. Також добре підійде гепариновая мазь – потрібно лише втерти її в місце забитого на шкірі.

Рекомендуем