Біль після массажа. Все, що вам потрібно знати

25 Лютого 2020

Дуже часто клієнти масажних салонів скаржаться на біль в спині після чергового сеансу. При цьому неприємні відчуття з’являються відразу в декількох ділянках тіла. Чому це відбувається? Який характер носить біль після масажу? Чому у пацієнта болить спина? Тут ви отримаєте відповіді на всі запитання.

Перш за все варто згадати, що хворобливі відчуття з’являються переважно в двох зонах – в області спини і в області шиї, а також після антицелюлітного масажу. Тепер давайте розберемося з кожною з них окремо.

Біль в області шиї

Більшість людей вже звикли до того, що масаж шиї – це виключно приємна і безболісна процедура. Але це не так. Якщо пацієнт веде малорухливий спосіб життя (наприклад, працює в офісі), м’язи шиї набрякають і після масажу настає легка крепатура. Також вам варто знати, що в області шиї розташовано дуже багато активних точок, пов’язаних з іншими органами, тому під час масажу майстер може зачепити деякі з цих точок. Але зазвичай біль в шиї після масажу проходить протягом двох днів після процедури.

Біль у спині після масажу

Тут все набагато складніше. Під час масажу м’язи спини отримують навантаження майже таке саме, що і людина під час тренування в спортивному залі. Зазвичай, під час першого сеансу м’язи сильно забиті і подібний вплив на них майже напевно призведе до больових відчуттів. Як правило, біль в м’язах спини проявляється на наступний день після процедури і проходить протягом двох-трьох днів. Але тут багато що залежатиме від майстерності масажиста і виду масажу (розслабляючий, точковий або тонізуючий масаж).

Біль після антицелюлітного масажу

Як не дивно, ця процедура також нерідко супроводжується хворобливими відчуттями. Але це цілком природно і вам варто бути готовими до такого. Але чому? Вся справа в тому, що при правильній техніці виконання і впливу на м’язи виникають хворобливі відчуття, а після процедури настає легка крепатура. Але це не привід для занепокоєння – це значить лише те, що масаж був максимально ефективним.

Як полегшити біль в спині після масажу

Багато хто з вас напевно захочуть дізнатися, як можна протистояти хворобливим відчуттям після процедури. І ось кілька основних принципів, які допоможуть вам в цьому:

  • Пийте багато рідини. Часте споживання води до і після масажу дозволить уникнути больових відчуттів.
  • Приймайте теплу ванну. Класичний метод, який допоможе швидко відновити м’язи. Прийом ванни рекомендується ввечері після пройденого сеансу.
  • Робіть розтяжку. Ця вправа допоможе позбутися від напруги і швидко позбавить вас від крепатури.

Також на сайті: Як зняти втому після роботи?

Рекомендуем